stat
Impreza już się odbyła

Baranovski

pop

Za projektem BARANOVSKI stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski.

Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli Dym i Zbiór, platynową dla Luźno i podwójnie platynową dla Czułego miejsca, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach.

pop - koncerty w Trójmieście


W październiku 2019 premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana Zbiór, w zgodnej opinii krytyków  jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło autorowi kolejne 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty.

W ubiegłym roku triumfy w radiu oraz w internecie święcił kolejny przebojowy singiel BARANOVSKIEGO Lubię być z nią. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki zaliczył już ponad 30 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

W październiku 2021, dokładnie dwa lata od premiery debiutanckiego Zbioru, ukazała się druga płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana BARANOVSKI 2. Album ten jeszcze przed premierą pokrył się złotem.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 zł
  • Kontakt
    58 672-27-75
zniżka -10 zł z Wejherowską Kartą Mieszkańca

KUP BILET