stat
Impreza już się odbyła

Bass Astral muzyka taneczna tour

Bass Astral zaprasza na porywające do tańca live acty, w ramach jesiennej trasy koncertowej Muzyka Taneczna Tour promującej jego kolejny solowy album!

muzyka elektroniczna
Kup bilet
mar 1

piątek, g. 21:00

Gdańsk,
lis'24 2

sobota, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Na trasie usłyszysz premierowo płytę Muzyka Taneczna', kompilację najlepszych piosenek z Techno do miłości, utwory z repertuaru Bass Astral x Igo, autorskie remixy i świeże kompozycje.
"Solowe granie rozpocząłem w roku 2019 i trochę czasu zajęło mi nauczenie się tej formuły. Na trasie Techno do miłości osiągnąłem satysfakcjonującą biegłość, a podczas setów na parkietach entuzjazm sięgał zenitu. Widok Waszych szczęśliwych twarzy po koncertach napędza mnie do dalszego tworzenia i jeszcze częstszych spotkań.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Zapraszam, będzie zajebiście. Tworzenie muzyki to moja pasja i robię to na całego.
O jakość dźwięku zadba Mateusz Dudziński, który jako jeden z niewielu realizatorów ma kontrolę nad moim basem. Muzykę oświetli Jakub Zamorski, który jako jeden z niewielu realizatorów potrafi przewidzieć kiedy wchodzę z dropem. Rozgrzeje Was Filip Huniak czyli KOHA, obiecujący producent młodego pokolenia, który jako jeden z niewielu wie jak zrobić dobry Future Bass. Za produkcję trasy odpowiedzialna jest Agencja Artystyczna Hot Staff. Do zobaczenia na trasie!"
Bass Astral

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!J edynym autoryzowanym punktem jest Biletomat.pl
Wejście 16+ ze zgodą opiekuna.
Poniżej 16 roku życia wstęp tylko z opiekunem. Opiekun winien mieć również ważny bilet.
Wzór oświadczenia:
bit.ly/46ObXPS