Beach Volleyball Business Cup Lotos Stadion Letni Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Złota = Siódma Edycja Beach Volleyball Business Cup 2017 - biznes w sportowym wydaniu na gdańskiej plaży już 10go czerwca!

Beach Volleyball Business Cup to największe zawody biznesowe w siatkówkę plażową w Polsce. To wydarzenie nie tylko zbliża, jedna i integruje firmę przez emocje i sportową rywalizację, ale także służy nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów biznesowych. Przez ostatnie sześć lat zagrały u nas między innymi: Lotos, Deloitte, Thomson Reuters, State Street - łącznie ponad 100 firmowych teamów z całej Polski.

Ideą imprezy jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co bezpośrednio przekłada się na relacje w firmie. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej. - mówi Monika Reszko, ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, pomysłodawczyni rozgrywek. - Turniej z jednej strony ma ułatwić działania integracyjne w firmie, z drugiej zaś stwarza możliwość do prezentacji wyników tych procesów na zewnątrz. Przy okazji jest to także sposobność do przeżycia niezwykłych emocji.

Siódma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości, przenosząc się w tym roku w zupełnie nowe miejsce, a mianowicie na prestiżowy Stadion Letni w Gdańsku Brzeźnie, gdzie po rozgrywkach zorganizowane będzie Beach party dla wszystkich uczestników wydarzenia. - mówi Sara Drożdżak, Client Relations Manager BVB Cup. - Organizatorzy przygotowują ciekawe atrakcje zarówno dla kibiców, jak i najbliższych, które zapewnią niezapomniane wspomnienia. Między innymi dostępna będzie strefa nauki kitesurfingu dla wszystkich obecnych.

Trzeba przyznać, że turniej cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno w kwestii organizacji, jaki i wyjątkowego klimatu. Zdecydowanie fajna i przyjazna atmosfera. Polecam jak najbardziej. - zachęca Mateusz Adamiak, zwycięzca szóstej edycji BVB Cup z Atom Trefl Sopot.

Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/bvbcup oraz www.bvbcup.pl, gdzie można zarejestrować drużynę. Zapisy trwają do 25 maja lub do wyczerpania limitu miejsc.

Czytaj także