Beth Hart - Ladies' Jazz Festival Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat

Beth Hart - Ladies' Jazz Festival

jazz

termin
lip 24
środa Godz. 20:00
miejsce Gdynia Arena
adres Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety
100-220 zł
Kup bilet
Patronat

Jedyny koncert w Polsce! Beth Hart z zespołem: żywioł, emocje, uczucia, brzmienie i wykonanie tylko na Ladies' Jazz Festival w Gdyni 2019!

"Nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność" - takie i inne określenia padają jako pierwsze, gdy pomyśleć o Beth Hart.
Zadziorna barwa głosu i kreatywne podejście do tworzenia muzyki - dzięki tym cechom od kilku lat jest o niej coraz głośniej. A przecież dopiero się rozkręca i przybywa na jedyny koncert w Polsce w piętnastolecie Ladies' Jazz Festival w Gdyni.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jako czternastolatka poznawała Bacha, Beethovena, Mozarta, odkryła Otisa Reddinga, twórczość Etty James i Led Zeppelin - ta wybuchowa mieszanka uwalnia się na jej koncertach: gospel, blues, maźnięcia jazzu, a nawet niemal rockowe hymny i ballady. Beth Hart komponuje, tworzy osobiste, dramatyczne teksty, gra na wielu instrumentach. Występuje sama i z wieloma gwiazdami, a ostatnia, trwająca już od pewnego czasu współpraca z Joe Bonamassą. Slashem, Jeffem Beckiem rozgrzewa do białości publiczność i słuchaczy na całym świecie.

Pięć płyt, DVD, nominacja do Grammy, musical na off Broadway, ciągle rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Jedno z najgorętszych wydarzeń koncertowych tego roku w naszym kraju - potwierdzą to wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć już w jej występach. Jedyny koncert w tym roku w Polsce na 15 Ladies' Jazz Festival 2019.

Jeśli jest ktokolwiek, kto ma wątpliwości co do globalnego ocieplenia, to na koncercie Beth Hart będzie miał niezbity dowód, że właśnie 24 lipca Gdynia Arena wieczorem będzie najgorętszym miejscem na Ziemi, a szczęśliwi uczestnicy będą mogli o tym wnukom i przyjaciołom nie raz opowiadać!

W ramach wydarzenia