Odkryj metodę Teddy Eddie idealne rozwiązanie dla rodziców dzieci w wieku 27 lat, którzy chcą, by ich pociechy pokochały język angielski!
Jaki jest Teddy Eddie?To innowacyjna metoda nauczania, oparta na przemyślanych rozwiązaniach metodycznych i nowoczesnych formach pracy. Dzięki ciekawym materiałom edukacyjnym nauka staje się przyjemnością, a dzieci uczą się języka naturalnie tak, jak przyswajają mowę ojczystą.
Jak wygląda kurs?-Zajęcia stawiają na komunikację angielski to dla dzieci nie tylko słówka, ale narzędzie do codziennej komunikacji (polecenia, instrukcje).
-Wielokrotne powtarzanie i utrwalanie materiału, w połączeniu z ruchem i gestami, pomaga maluchom wykształcić naturalne nawyki językowe.
-Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, a interaktywne zabawy odzwierciedlają praktyczne sytuacje, dzięki czemu nauka jest efektywna i angażująca.
Dlaczego warto?- Przyjazna forma zajęć: Dzieci poznają język w pozytywnej atmosferze, wspieraną przez lektora i psotnego misia Teddy Eddie.
- Naturalne podejście: Nauka przypomina proces przyswajania języka ojczystego, dzięki czemu maluchy uczą się w sposób intuicyjny.
- Efektywność: Zajęcia prowadzone w pełnym angielskim pozwalają na szybsze przyswajanie materiału, a interaktywne formy pracy
gwarantują realne postępy.
- Innowacyjność: Teddy Eddie to jedna z najbardziej innowacyjnych metod na świecie nominowana do międzynarodowej nagrody ELTons!
Kiedy?
26.02.2025Podział godzinowy na grupy wiekowe:
16.30 Grupa 2-3- LAT
17.15 Grupa 4-6-LAT
18.00 Grupa 7-LAT
Gdzie? Al. Rzeczypospolitej 33 (Galeria Zaspa, dawne ETC), 80-463 Gdansk
Koszt? 0 zł!
Zarezerwuj miejsce już teraz:533 987 661
szkola@gerlang.pl
Rejestracja onlineDołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć, jak fascynująca może być nauka angielskiego!