stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biały wilk i pasterka baśń hiszpańska / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym odsłonę teatru kamishibai i Warsztatów z baśnią w wykonaniu Agaty Półtorak. W czerwcu czeka na nas baśń z ciepłej Hiszpanii Biały wilk i pasterka.

lip 28

niedziela, g. 14:00

Pruszcz Gdański,
Wstęp wolny
sie 8

czwartek, g. 14:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni.  Tym razem po opowieści wykonamy głowy wilków w technice piankorytu, które zostaną odbite na płótnie.

Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin baśni dostępny na stronie wydarzenia. 

Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak  z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.

Jak do nas dojechać?
GAK Dom Sztuki mieści się pod adresem Stryjewskiego 25, w dzielnicy Stogi.
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
tramwaj (1 min. pieszo od Domu Sztuki): Zimna 01 8, 9; Zimna 02 8, 9
autobus (1 min. pieszo od Domu Sztuki): Zimna 01 111, 158, 258; Zimna 02 111, 158, 258.
rower - obok naszej placówki znajdują się 2 stojaki gdzie możesz zaparkować swój rower.