Biegowy Potop 2020 Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Biegowy Potop 2020

Biegasz? To świetnie! Chodzisz z kijami Nordic Walking? Super! Twoim życiowym powołaniem jest kibicować innym? Fantastycznie! Jakiekolwiek są Twoje cele, wszystkie są dla nas ważne. Dlatego zbieramy się w dużą grupę i w wesołym aktywnym gronie tworzymy Biegowy Potop, czyli jedyną w swoim rodzaju imprezę, która łączy sport, zabawę i zwiedzanie.

Mamy miejsce dla każdego! Twoja aktywność podczas imprezy może mieć różne oblicza. Możesz biegać, możesz chodzić z kijkami a możesz po prostu kibicować innym. Znajdziesz tu zarówno biegowe wyzwanie i sportową rywalizację, jak i fajny sposób na poznawanie innych aktywnych ludzi. Kibicujesz? Załóż naszą koszulkę i wspieraj zawodników! A jeżeli lubisz ostrą sportową rywalizację w biegach, nie zabraknie Ci wyzwań. Wybierz dystans, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo! Ci, którzy uprawiają Nordic Walking będą się ścigać na 5 km. Będziemy biegać i chodzić po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej szwedzkiej scenerii.

Po ceremonii medalowej i szybkiej przebiórce ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca historycznego Kalmaru. Zobaczysz tu min. słynny renesansowy zamek związany z Unią Kalmarską i spędzisz trochę czasu wolnego w mieście. A po wycieczce wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i ciekawa prezentacja zaproszonych gości specjalnych! Prowadzącym spotkanie jest Krzysztof Kwacz , twórca popularnego bloga On the move, na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania. Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę do rana w gronie biegaczy!

Gość specjalny, ambasador imprezy: Chris Kwacz - twórca popularnego bloga On the move i zapalony biegacz długodystansowy od wielu lat. Ma na koncie kilkadziesiąt startów. Prawdziwy Mistrz - jego aktualnym celem jest złamanie granicy 3 godzin w maratonie, bo jego "życiówka" wynosi 03:09!
https://onthemove.com.pl/

Uwaga: link do zapisów na wybrany dystans biegu oraz trasę Nordic Walking otrzymasz poprzez SMS najwcześniej tydzień przed wypłynięciem.

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji - przedpołudnie na trasach do biegania lub Nordic Walking, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.

Promocja! Teraz w cenie od 329 zł na osobę:
- rejs promem do Szwecji i z powrotem;
- rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
- miejsce w kabinie wew. 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
- start w biegu na 5, 10 lub 15 km lub nordic walking 5 km;
- transport autokarem do ośrodka biegowego i z powrotem;
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem;
- prezentacje gości specjalnych;
- medal oraz koszulka dla każdego uczestnika oraz nagrody dla zwycięzców;
- ubezpieczenie NW i KL.

Uwaga: trasa przełajowa (trail) - prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia.

Nowa trasa! We wrześniu i listopadzie Biegowy Potop odbędzie się na nowej trasie i w nowym miejscu! Obserwuj stronę, niedługo podamy więcej informacji.
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.