stat

Do Trójmiasta zbliża się potężny OCRowy przypływ!

Nadeszło lato, promienie słoneczne kuszą obietnicą pięknej opalenizny, a więc nadchodzi czas na wakacyjny festiwal biegowy!
Weź udział w rywalizacji na najwyższym poziomie! Chcesz zmierzyć się z najlepszymi, zawalczyć o podium i zdobyć fantastyczne nagrody? Sprawdzić swoje możliwości i przesunąć granice wytrzymałości? A może jesteś początkującym biegaczem lub chcesz po prostu spędzić aktywnie czas z rodziną i świetnie się przy tym bawić? Dobrze trafiłeś bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Oferujemy:
- mnogość kategorii  Open, Elite, B4-Before, Bieg Rodzinny, Kids 
- Około 30 przeszkód o różnym stopniu zaawansowania w zależności od wybranej formuły
- Trasa od 4,5 km, 7 km lub 10 km, w zależności od wyboru kategorii
- Wspaniała atmosfera rywalizacji, współzawodnictwa i dobrej zabawy
- Wyjątkowe nagrody dla zwycięzców
- Malownicza trasa skrywająca się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przebiegająca wzdłuż potoków, rzek, poprzez pagórki i zbiorniki wodne

Nie wiesz jaką kategorię wybrać? Spieszymy z podpowiedzią!

B4-Before
Propozycja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w biegach z przeszkodami jednak nadal się boją. Trasa pokrywająca się z trasą kat. Open została przygotowana w taki sposób, aby każdy miał szansę ją pokonać. Alternatywne, łatwiejsze przeszkody dają uczestnikom większą swobodę wyboru i poznawania swoich granic możliwości.
Przeżyj z nami prawdziwą OCRową przygodę!
Bieg Rodzinny
Innowacyjna formuła biegu pozwalająca na spędzenie czasu wraz z rodziną. Niesamowicie szybko zdobyła popularność wśród osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Pozwala nie tylko na wspólną zabawę rodziców z dziećmi, ale także na wpajanie najmłodszym aktywnego i zdrowego stylu życia, przedstawianie zasad fair play czy nauczanie wzajemnej pomocy.
KIDS
Kategoria skierowana do dzieci, za którymi rodzice już nie nadążają Biegun KIDS oraz Biegun KIDS zostały stworzone z myślą o małych mistrzach Polskiego OCR. Specjalnie przygotowana trasa dla dzieci w grupach wiekowych 6-7, 8-9 i 10-12 lat pozwoli im na sprawdzenie swoich umiejętności podczas startu indywidualnego. 
Open
Głównym celem tej kategorii jest upowszechnienie biegów terenowych z przeszkodami jako dyscypliny umożliwiającej szerszej grupie zawodników wykazaniem się i sprawdzeniem swoich możliwości. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy bieg, w którym to zawodnik decyduje ile przebiegnie. Ma do wyboru jedną, dwie lub trzy pętle. Na trasie mierzącej ok. pięć kilometrów usytuowaliśmy około 25+ przeszkód, które pokonywać można zarówno samemu jak i przy pomocy innych zawodników.
Elite
Kategoria stworzona z myślą o zawodnikach chcących poszerzać swoje doświadczenie w rywalizacji na wysokim poziomie. Pięciokilometrowa trasa naszpikowana przeszkodami zweryfikuje szybkość, sprawność oraz technikę uczestników.
Elite PRO
Kategoria została stworzona aby umożliwić rywalizację najbardziej zaawansowanym zawodnikom OCR w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej specyficznej grupy biegaczy, stworzyliśmy serię wymagających przeszkód, usytuowanych na ok. 10 km trasie. Lata praktyki i doświadczeń pozwoliły nam na uzyskanie idealnych warunków współzawodnictwa zgodnie z zasadą fair play, a wprowadzenie rygorystycznych zasad nie pozwala na dopuszczenie do pomyłki w wyłanianiu zwycięzców.

Przeżyj z nami prawdziwą OCR'ową przygodę! 
Widzimy się już 29 czerwca 2024 roku!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
  • Bilet ulgowy
    79 zł
Bilety dostępne w sklepie internetowym: https://sklep.ocrevents.pl/pl/c/Biegun-OCR/1
cze 17

poniedziałek, g. 19:00

Czapielsk, parking przy kościele...
bilety 25-40 zł
ulgowy 15-30 zł
wrz 7

sobota, g. 13:00

Gdańsk, Podwale Staromiejskie