Biegun - Siwy Dym Adventure Park Gdynia Kolibki Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegun - Siwy Dym Opinie (6)

Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu! Biegun - Siwy Dym to idealna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość nabytą przez cały rok treningów! Wyjątkowa i niepowtarzalna formuła biegu sprawi, że zarówno zaprawieni w boju jak i początkujący biegacze będą mieli szansę powalczyć o podium. Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet "zmarźlucha".

Relacja z imprezy

lip 2-3

sobota - niedziela, g. 8:00

Gdynia,
Na jesień szykujemy dla was 3,5 km pętle, którą będziecie mogli pokonać 1, 2 lub 3 razy! Błotna trasa najeżona przeszkodami sprawi, że poczujecie, że żyjecie!
Plan dnia:
06:00 - otwarcie biura zawodów
08:00 - start fali I
08:30 - start fali II
09:00 - start fali III
09:30 - start fali IV
10:00 - start fali V
10:30 - start Before B4
11:00 - Bieg rodzinny I
11:15 - Bieg rodzinny II
13:00 - start fali Elite I
13:30 - start fali Elite II


ZAPISY
Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Wchodź jak w dym - SIWY DYM!

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Uwaga! Nowa formuła!
Chciałbyś wystartować w BIEGUN - Siwy Dym ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę BEFORE (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!

Charakterystyka biegu B4? To proste!
- skrócona trasa (3km)
- uproszczone przeszkody
- bez walki o każdą sekundę
- medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 8 lat mierzą swoje siły.

Partnerami wydarzenia są:
Gdyńskie Centrum Sportu
BigYellowFoot Events

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    139-259 zł
  • Przedsprzedaż
    99-239 zł
Zapisy na stronie: www.zapisy.sts-timing.pl/241

01-31.10
Before B4 - 99 zł
Fala 1-5 - 159 zł
Fala Elite - 159 zł
Bieg Rodzinny - 219 zł

01-11.11
Before B4 - 119 zł
Fala 1-5 - 179 zł
Fala Elite - 179 zł
Bieg rodzinny - 239 zł

Na miejscu wydarzenia
Before B4 - 139 zł
Fala 1-5 - 199 zł
Fala Elite - 199 zł
Bieg rodzinny - 259 zł