Big Boat Party 2022 - 10 lat falowania Skwer Kościuszki Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Big Boat Party 2022 - 10 lat falowania

Płyniemy na falach radości, bo doczekaliśmy się! Wytrwaliśmy i mamy 2022 rok, w którym wreszcie możemy świętować oficjalnie naszą 10 rocznicę wielkiego falowania na Zatoce Gdańskiej.

Dwa ostatnie lata realizowane skromniej niż zwykle, tak jak pozwalała na to sytuacja, o której nawet nie chcemy Wam przypominać numerowaliśmy gdzieś między 9 a 10. Teraz czas na pełną DZIESIĄTKĘ mimo, że płyniemy już 12 lat!
Jesteśmy dzięki Wam, a wy tak dobrze bawiliście się z nami przez dekadę, dlatego ta edycja jest wyjątkowa.

Wyobraźcie sobie, że podczas rejsów spotkacie stałą ekipę od kapitańskiego tanga: Bekett, ConradQ, Creamer, Glasse, Juniore, neeVald x Malvee, Ricrado, Tenes, Seb Skalski a także DJ-ów, którzy pojawiali się na pokładzie i za dekami przez te lata.

W tym sezonie same sztosy: Angelo Mike, Diana d'Rouze, DUSS, Foxall, FRESH, John Waiter, Kemot, Last Robots, Leon, Luke Erb, Lulu Malina, Novika x Lex, Raidho, Sincz, Tommy Gustav, Vacos.
Skład każdego rejsu sprawdzicie poniżej i w kolejnym wydarzeniu.

To jest czas, który będziecie wspominać przez kolejne edycje. A my rzucamy Wam wyzwanie. Chcemy by było wyjątkowo i do tego potrzebujemy naszej i Waszej wyobraźni.
IMAGINATION wyraźcie siebie w strojach pełnych fantazji, kreatywnych makijażach i ozdobach. Może też weźmiecie ze sobą swoich pupilów, oczywiście myślimy o ulubionych maskotkach. Nie krzywdzimy żywych stworzeń.

To jak? Gotowi na wielkie świętowanie pod wspólną banderą Żeglugi Gdańskiej i Big Boat Party.

UWAGA
Podczas rejsu bary będą wyposażone w terminale i będzie można płacić WYŁĄCZNIE kartą. Nie będzie bonów ani płatności gotówką.

BOARDING