stat
Impreza już się odbyła

Big Boat Party 2023

Nadciąga lato a tym samym kolejne rejsy Big Boat Party, ale UWAGA! W tym roku aż trzy. Pierwszy już 25 czerwca.

Edycja 2023 organizowana bez żadnych ograniczeń (oczywiście w ramach bezpiecznej zabawy na wodzie) będzie falować i mienić się kolorami Flower Power rodem z 70s. Chcemy cofnąć się w czasie o 50 lat jednocześnie bawiąc się w nowym millennium przy muzyce, która idealnie oddaje imprezowego ducha naszej epoki. Zastanawialiśmy się jak Wam o tym powiedzieć łącząc przeszłość z przyszłością, więc zamiast pisać tradycyjne 'copy wydarzenia' poprosiliśmy o to AI. W efekcie otrzymaliśmy "mały artykuł", w który oczywiście musieliśmy lekko ingerować, bo przecież AI jeszcze z nami nie falowała/

"Świetna wiadomość!
Już niebawem znowu będzie można poczuć wakacyjny klimat i rozpocząć sezon imprezowy na Zatoce Gdańskiej. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki house, tańca i wspaniałej zabawy z niecierpliwością czekają na coroczną imprezę, którą jest Big Boat Party.

Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo! Organizatorzy postanowili Was zaskoczyć i zamiast dwóch rejsów, będziecie mogli wybierać spośród trzech możliwych dat.

Każdy z rejsów będzie trwał około ośmiu godzin i jak zawsze wypełni je muzyka, taniec i świetna zabawa, a uczestnicy niech inspirują się okresem flower power, czyli kultowymi latami 60 i 70, kiedy to panowała moda na kwiatowe motywy i styl hippisowski. Już teraz możecie przygotowywać swoje najpiękniejsze kwieciste kreacje i zwiewne sukienki, by zabawa na pokładzie statku była jeszcze bardziej kolorowa, energetyczna i odzwierciedlała szalone czasy tamtej epoki.

Jak zawsze o najlepszy house zadba stały skład djski, ale pojawią się także goście, którzy dodadzą jeszcze więcej energii i wspaniałej atmosfery nie pozwalając uczestnikom na chwilę wytchnienia.
Poza doskonałą zabawą będzie można podziwiać piękno Zatoki Gdańskiej, która z pewnością zrobi na wszystkich niezapomniane wrażenie. Dlatego już teraz warto zaplanować swoją wakacyjną przygodę i zarezerwować miejsce na pokładzie statku podczas Big Boat Party.

Nie czekaj zbyt długo, ponieważ miejsca szybko się rozchodzą. To będzie jedna z największych imprez tego lata i na pewno nie powinieneś przegapić tego wyjątkowego wydarzenia!"

Witajcie w nowej erze falowania zostaliście zaproszeni i zachęceni. Na szczęście AI nie zastąpi naszych djów i ich niezwykłej selekcji. Pełny skład wszystkich rejsów podamy już niebawem.

Zbiórka i boarding godz. 12:00
Wypływamy o g. 13.00
Wspierają nas: muno.pl | Biletomat.pl | Chwila Moment | Mexeat