Biologia Totalna - Nałogi Centrum Joga i Pilates Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Biologia Totalna - Nałogi

Zapraszamy na następne spotkanie z serii Totalna Biologia w zdrowiu i życiu. Tym razem tematem przewodnim warsztatu będą nałogi.

Czemu ludzie dzielą się na kawoszy i herbaciarzy? Dlaczego jedni lubią czysty alkohol, a inni wolą delektować się winem czy whisky? A jeśli wino, to dlaczego lepiej białe niż czerwone?
Jakie emocje zmuszają nas do sięgnięcia po marihuanę, a jakie po heroinę? O czym może świadczyć kolczyk w nosie i tatuaż na nadgarstku? Skąd wziął się ten tik, nad którym kompletnie nie panuję, co z nim zrobić? Słodycze, Papierosy, Alkohol, Narkotyki, Seks, Tatuaże, kolczyki - to nasze wizytówki o nas samych, o naszym cierpieniu, które wysyłamy do świata. Temat wydaje się błahy, niestety dla dotkniętych którymś z tych zaburzeń staje się bardzo dokuczliwy i frustrujący. W niektórych przypadkach urasta do niebotycznych rozmiarów. Jakkolwiek nie specjalnie kogoś dziwi upodobanie do różowego wina, ale już mimowolne, niedające się opanować tiki budzą co najmniej niewygodne zainteresowanie i skupiają na nas niepotrzebnie uwagę. Na domiar złego wydają się jeszcze bardziej ujawniać w najmniej odpowiednich momentach. Postaramy się rozpoznać nieświadome źródło tych reakcji, tę obezwładniającą potrzebę stymulowania się wymienionymi wcześniej ekwiwalentami pewnych emocji dającymi ukojenie ciału i duszy. Każdy z tych symptomów jest nie jest przypadkowy. Dla osób obznajomionych z tematem Totalnej Biologi jest jasne, że za każdym z nich kryje się jakaś przyczyna.

Zapraszam serdecznie,
Tomasz Grzymkowski

* Aby wziąć udział w warsztacie konieczne jest wcześniejsze uczestnictwo w wykładzie piątkowym.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    250 zł
Zapisy
centrum@jogapilates.pl, sms: 507 154 782