Bitamina SCG Park Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Bitamina

Lato nie tylko nie zostało odwołane, ale właśnie zyskuje dodatkową energię wraz z otwarciem SCG Park nowej odsłony stoczniowej przestrzeni Plener 33 miejsca wypoczynku, w którym celebrujemy wolność i dobrą energię! ️Już niedługo w tym miejscu odbędzie się koncert zespołu Bitamina.

Relacja z imprezy

Bitamina - niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie muzycy tworzą kolektyw, którego działalność trwa nieprzerwanie - bez względu na panujące mody i trendy. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i obecność w social mediach, wokół tej trójki skupiła się rzesza niezwykle oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość przekazu Bitaminy. Ze względu na ograniczenia, wynikające z obostrzeń sanitarnych i konieczności zachowania dystansu społecznego, przy muzyce Bitaminy relaksujemy się w wariancie ściśle limitowanym. Do sprzedaży trafi limitowana ilość biletów! Miejsce: Plener 33 / SCG PARK, Ulica Elektryków.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo podczas koncertu w naszej przestrzeni będzie się znajdować nie więcej niż 1 osoba na 5m2 powierzchni dostępnej dla uczestników, zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Dziękujemy za zrozumienie!