Black vibe / Kamil Briszke / Johaanberg / Foolish Swami Drugi Dom Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Black vibe / Kamil Briszke / Johaanberg / Foolish Swami

Druga sobota sierpnia będzie nie co bardziej mroczna, jak i sama nazwa wskazuje. Młody kot, Kamil Briszke, przejmuje wodze nad parkietem wraz z zaproszonymi przez niego gośćmi...

Foolish Swami
Zakochany w elektronicznych dźwiękach, gdzie jego przesiąknięte melodyjnym techno i dynamicznym deep house'm sety wywołują silne doznania muzyczne. Występował już w m.in. Projekt Lab (Technokracja), Elektroniczny Park (projekt audio-wizualny), Koniec Świata (impreza benefitowa na rzecz zwierząt, Toruń). Od momentu dotknięcia gramofonu czuje się odpowiedzialny za przekazywanie emocji na parkiet.

Johaanberg
Producent i Dj ze szwedzkimi korzeniami. Reprezentuje szeroki zakres gatunków techno, gdzie produkując znajduje się po jego cięższej stronie; pod wpływem takich artystów jak Chris Liebing, Brian Sanhaji lub Len Faki, a także Ricardo Villalobos, Hawtin lub Maceo Plex. Najlepszy flow ma około 125-130 bpm z brzmieniami techno, tech-house lub minimal. Mimo tego widzi też urok setów funky-house przy ciepłym zachodzie słońca.
SC: www.soundcloud.com/johaanberg

Kamil Briszke
Młody DJ i początkujący producent, który od stycznia tego roku aktywnie bierze udział w gdańskich prototypach, tam zaczynając swoją przygodę za Djką. Teraz przenosi wszystko czego sie nauczył w nowe miejsca. Jego sety opisuje jako: mroczne, ciężkie i melodyczne. Znać go również możecie z czwartkowych Drugi Dom - Pierwsze koty (Open deck's), gdyż jest ich opiekunem.
SC: www.soundcloud.com/kamilbriszke

Selekcja / 21+

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Osoby zapisane na wydarzenie na Facebooku - wstęp wolny do godz. 23:59
Po godz. 23:59 wstęp 20 zł

Czytaj także