Blenders Gdański Teatr Szekspirowski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Blenders Opinie (12)

"Być albo nie być? - No, raczej być." 15 października 2022 roku, w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się jedyny w tym roku koncert reaktywowanej grupy Blenders!

Relacja z imprezy

lut 14

wtorek, g. 19:00

Gdańsk,
Rozkład Jazdy:
- 18:30: Otwarcie drzwi
- 19:00: Support: zespół DANCE LIKE DYNAMITE (a jakże, z Trójmiasta)
- 20:00: Blenders

Koncert wyjątkowy, nie tylko dlatego, że zespół powraca na scenę w oryginalnym składzie - z okazji swojego 31-lecia, ale również z powodu lokalizacji wydarzenia, bowiem zespół od 1991 roku reprezentuje Trójmiejską Scenę, przyznaje się do kaszubskich korzeni, a Gdański Teatr Szekspirowski to naturalne miejsce na występ artystów którzy na scenie prezentują oryginalną mieszankę wielu gatunków muzycznych oraz języków śpiewanych... tworząc swoisty Teatr Jednego Blendera.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Blenders to kapela z krwi i kości, o której od połowy lat 90'tych dużo się w Polsce i poza nią pisało, która uczestniczyła w dziesiątkach wydarzeń telewizyjnych, gościła na wielu Juwenaliach oraz najważniejszych krajowych festiwalach.

Ich popularność odbiła się głośnym echem, a dowodem na to jest to, że do dziś na wielu wydarzeniach można usłyszeć największe hity zespołu, takie jak Ciągnik, "Biribomba", "Punkt G", "Czuję, że ja muszę", "Włos to Włos", "Poniedziałek" czy "Mała obawa".

Zespół zagrał blisko 800 koncertów i występował na jednej scenie m.in. z Foo Fighters, Alphaville czy Body Count.

Tego lata, Blendersi wystąpili na dwóch dużych wydarzeniach na festiwalowej mapie Polski tj. PolandRock Festival i CieszFanów Festiwal. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem.

Patronat:
Antyradio
Kręcioła.TV

Przeczytaj także