Bóg jest kobietą o jednej piersi - monodram Anny Iwasiuty-Dudek Oliwski Ratusz Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bóg jest kobietą o jednej piersi - monodram Anny Iwasiuty-Dudek Opinie (12)

Fundacja Pomysłodalnia oraz Oliwski Ratusz Kultury zapraszają na monodram Anny Iwasiuty-Dudek "Bóg jest kobietą o jednej piersi".

tekst: Anna Iwasiuta-Dudek
reżyseria: Anna Iwasiuta-Dudek
współpraca reżyserska: Krzysztof Knurek
muzyka i realizacja dźwięku: Sebastian Dudek

Spektakl otrzymał II nagrodę na 5. Festiwalu Monodramu "Monoblok" w Gdańsku.
"Chcę mówić o miłości, o marzeniu, o zwycięstwie, o seksie, o kobiecości. Chcę mówić o tym, jak prosto zakrzyczeć można strach i o tym, że po wybrzmieniu krzyk zanika, a strach pozostaje. Chcę o tym opowiedzieć, bo seksualność kobiety Amazonki, jej doświadczanie ciała poprzez duszę i duszy poprzez ciało jest czymś niezwykłym, czymś o czym warto choć przez chwilę posłuchać."  Anna Iwasiuta-Dudek.

Anna Iwasiuta-Dudek - aktorka, autorka tekstów, dramaturg; pracowała m.in. w Teatrze Miejskim im. W. Gombrowicza w Gdyni oraz Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Od 2011 Amazonka. Walka z chorobą i chęć powrotu do pracy artystycznej wyzwoliły w niej ogromny przypływ sił twórczych, czego owocem jest między innymi autorski spektakl "Bóg jest kobietą
o jednej piersi".

Sebastian Dudek - kompozytor i pianista, tłumacz języka angielskiego, prywatnie mąż Anny Iwasiuty-Dudek. Tworzy w różnorodnej stylistyce - od muzyki orkiestrowej po elektroniczną, często mieszając ze sobą gatunki. Jest autorem muzyki oraz piosenek do spektaklu "Bóg jest kobietą o jednej piersi".

Patronat medialny: portal Trójmiasto.pl
Oliwski Ratusz Kultury jest prowadzony przez Fundację Wspólnota Gdańska.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Przedsprzedaż
    20 zł
Bilety do nabycia na stronie KupBilecik
20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu wydarzenia, a także od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00-16.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem w tymczasowym biurze Fundacji Wspólnota Gdańska, ul. Opata J. Rybińskiego 24, a także na stronie KupBilecik