Bolewski & Tubis - on-line koncert Teatr BOTO Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Bolewski & Tubis - on-line koncert

Duet Bolewski & Tubis zagra minikoncert on-line. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach. Muzycy zaprezentują premierowe single Twój Ślad oraz Ocean pochodzące z najnowszej płyty zatytułowanej "Bez Końca", której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty "Lunatyk".

Najnowszych singli zespołu posłuchać można tu:
https://www.youtube.com/watch?v=6drTgPHaYoA
https://www.youtube.com/watch?v=Ukeh4wD5Im0

jazz - koncerty w Trójmieście


Bolewski & Tubis to duet złożony z Radka Bolewskiego, śpiewającego i grającego na perkusji oraz Macieja Tubisa, grającego na fortepianie i syntezatorze basowym. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na 4 instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.

Nowy album "Bez końca" opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie.
O tym właśnie jest ten album...

Live streaming z koncertu odbędzie się 9 maja o godz. 20:00 na fanpage'u Teatr BOTO.