stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Botaniczne obrazki metodą cyjanotypii

Zapraszamy Cię do fascynującego świata botanicznej cyjanotypii! Na naszych warsztatach poznasz dawną technikę fotograficzną, którą połączymy z miłością do botaniki. Podczas spotkania wprowadzimy Cię w tajniki procesu cyjanotypii od przygotowania roztworu światłoczułego po naświetlanie i finalną obróbkę. Każdy uczestnik będzie miał okazję tworzyć własne unikatowe dzieła sztuki, wykorzystując suszone rośliny i elementy dekoracyjne oraz światło. Wykonasz obrazek, pocztówkę i zakładkę do książki.

warsztaty
Kup bilet
cze 9

niedziela, g. 10:00, 11:30

w każdy poniedziałek (od 10.06 do 17.06.2024), g. 17:00 - 20:00

Gdańsk,
Dołącz do naszych warsztatów "Botaniczna Cyjanotypia" i pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć w harmonii z naturą, tworząc obrazy, które odzwierciedlają piękno i magię roślinnego świata.

Dla kogo: osoby dorosłe

Rezerwacja: ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy pod adresem e-mail przyrodniczestory@gmail.com lub pod numerem tel. 504 076 938 / 502 022 429

Prowadzący: Marta i Agnieszka z Przyrodnicze Story
Rośliny fascynują nas od zawsze, obie jesteśmy związane zawodowo ze światem botaniki, od długiego czasu szukamy skutecznych technik utrwalających materiał zielnikowy, pozwalających na zachowanie piękna i unikalności gatunków.