Bownik BUNKIER Gdańsk Sprawdź!
stat

Przełożony z września zespołu Bownik, odbędzie się 17 października w gdańskim Bunkrze. Po koncercie zapraszamy na spotkanie przy koktajlach i muzyce.

mar 12

piątek, g. 19:00

Gdańsk,
Zespół BOWNIK tworzy dwóch warszawskich muzyków, którzy przez lata działali pod nazwą Control the Weather. Trudno jest precyzyjnie określić ich gatunkową przynależność, gdyż przez cały okres swojego istnienia śmiało eksperymentują, ślizgając się po gatunkach, stylach i formach. Z całą pewnością można powiedzieć, że reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


"Radykalna korekta" to czyste, bezkompromisowe brzmienie Bownika, najbardziej bezpośredni i bezczelny album w dyskografi zespołu. Płyta jest pozbawiona gości, wyprodukowana w stu procentach przez członków "Bownika". Brakuje na niej utworów typowo "singlowych", nie brakuje za to punkowego gniewu i zdecydowania. Michał Bownik oraz towarzyszący mu DjEduardo wiedzą doskonale, że pojawili się na rynku po to, by zbawić scenę muzyczną. Bardziej, niż doświadczonym producentom ufają swojej intuicji, od przestrzeni studyjnej wolą domową swobodę. Zamiast wypróbowanych, zużytych aranżacji wybierają brzmienie inne od wszystkiego, co można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. "Radykalna korekta" to nie tylko pięć piosenek, to manifest twórczej pasji, to odpowiedź na muzykę, która dziś, gdy od dźwięków ważniejsze stały się portale społecznościowe i programy talent show, jest bardziej produktem niż dziełem sztuki. Bownik nie ogląda się na innych, nie traci czasu na internetowy nonsens. Zamiast tego stawia kolejny, po "Delfinie", krok na swojej drodze do muzycznego tryumfu.

Bawimy się bezpiecznie:
- obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu do klubu, oraz podczas korzystania z toalet
- osoby, które będą miały podejrzenia jakiejkolwiek choroby nie zostaną wpuszczone do klubu
- prosimy zachować bezpieczne odległości
- prosimy o zabranie maseczek

Otwarcie Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
1 Pula 35 zł WYPRZEDANE
2 Pula 40 zł WYPRZEDANE
3 Pula 45 zł
Bilety Online:
https://goingapp.pl/evt/2189157/bownik-w-gdansku

Czytaj także