Bożyszcze kobiet - spektakl gościnny (7 opinii)

spektakl dramatyczny
Bilety
Kup bilet 100 - 130
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
Scena Teatralna NOT
3.6 41 ocen 1 10

Wybrane przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 100, 130 zł
  Kup bilet
  paź 15
  Piątek, 15 października
  godz. 19:00
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6

Informacja o biletach

Bilety: 100 i13 zł

Zakup:
Biuro Podróży "Grand", ul. Rajska 6
www.teatrcapitol.pl/wyjazdy
www.kupbilecik.pl
www.biletyna.pl
www.ebilet.pl
Link do bezpośredniego zakupu: https://tiny.pl/7cvm3

Rezerwacja i zamówienia grupowe:
tel. (+48) 733 777 840,
Warszawski Teatr Capitol
Neil Simon
Bożyszcze kobiet

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej.

W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia.

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney'a grają Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości. Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!


"Bożyszcze kobiet" to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach.

Występują:
Piotr Gąsowski
Hanna Śleszyńska
Anna Dereszowska
Anna Modrzejewska

Warszawski Teatr Capitol to jeden z największych i najprężniej rozwijających się teatrów prywatnych w Polsce. Powstał w 2008 roku dzięki inicjatywie aktorki i obecnej dyrektor teatru Anny Gornostaj oraz jej męża, reżysera Stanisława Mączyńskiego. Regularnie prezentujemy też swoje repertuarowe spektakle na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku. Wysoki poziom teatru gwarantuje bogaty i różnorodny repertuar komediowy, budowany dzięki współpracy z wybitnymi reżyserami teatralnymi oraz wyśmienitymi aktorami. Bilet do Teatru Capitol to wejściówka do świata komedii, błyskotliwych dialogów, dowcipnych ripost i pikantnych fars z udziałem gwiazd!