Brodka Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Brodka Opinie (2)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Brodka rusza w trasę! Artystka jesienią zagra najnowszy album BRUT w pięciu miastach: Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

paź 29

sobota, g. 20:00

Gdańsk,
BRUT to piąty studyjny album Brodki - wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów, reżyserki klipów, artystki wszechstronnej, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej - wszystkiemu, co tworzy. Jak dowiadujemy się z opisu albumu - BRUT to coś wytrawnego, surowego, bez lukru. To także odwołanie do brutalizmu, stylu w architekturze, który zakłada, że najważniejsze są przestrzeń, forma, uwrażliwienie na właściwości stosowanych materiałów i nadawanie im nowych znaczeń.

pop - koncerty w Trójmieście


Podczas pracy w londyńskim Flesh and Bone Studios, pod okiem producenta Oliego Baystona, powstał bezkompromisowy materiał, napędzany klasyczną sekcją rytmiczną, w kt ó rym pobrzmiewają echa punk rocka, trip hopu czy grungeu. Płyta BRUT przepełniona jest powidokami z przeszłości i tęsknotą do lat 90-tych, w odważnym i nowoczesnym wydaniu. W warstwie tekstowej płyta otwiera między innymi dyskusję na temat roli płci. Odważnie mierzy się ze stereotypami narzuconymi przez społeczeństwo, wyraża potrzebę wyjścia z utartych konwenans ó w, tworzy figurę łączącą elementy kobiecości i męskości.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w piątek, 17 września 2021 o 12:00.

Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w poniedziałek, 20 września 2021 o 12:00.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).