stat

Po wyprzedanym w 10 godzin koncercie RE-START w rodzinnej Łodzi, legenda polskiego rocka rusza w trasę z niezwykłym widowiskiem multimedialnym, które prezentuje w ujęciu muzycznym i wizualnym najważniejsze utwory i momenty z historii zespołu. COMA cztery razy zagra o Wszystko, tworząc wyjątkową grę z własną historią! Zapraszamy 17 października 2025r. na koncert w Ergo Arenie.

To będą kolejnej odsłony największej i niezwykle emocjonalnej konfrontacji w historii zespołu - z udziałem gości, z nowymi aranżacjami wybranych utworów, z możliwością obejrzenia wcześniej niepublikowanych archiwaliów.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Na scenie zobaczymy 6 zawodników, znamy ich doskonale - Roguc, Witos, Kobez, Matusz, Von Marszal, Von Hasselhoff.

"Zespół COMA zaprasza na RE-START i spełnia marzenia. Aktywujemy Grę o Wszystko z przekazem Koncertu Totalnego, łączącego elementy multimedialnego show na granicy nowoczesnego teatru z bezwzględną rockandrollową rozpierduchą, czyli to, co potrafimy najlepiej. Jesteśmy w dobrej formie i chcemy się podzielić emocjami i siłą, jaką niesie nasza muzyka" - wyjaśnia COMA.
Zagraj z COMĄ o Wszystko!

Czasówka:
Otwarcie bram: 18.00
Start koncertu: 20.00
cze 16

poniedziałek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 321 - 870 zł
Kup bilet
lip 18-19

piątek - sobota

bilety 307 - 520 zł
Kup bilet