stat
Impreza już się odbyła

Camp BOSEI - Camp for the future

Weź udział w Międzynarodowy Campie Judo ze sportowcami z Japonii i całego świata. 4 dni treningów technicznych i randori dla chłopców z rocznika 2005 i powyżej. Ilość miejsc ograniczona do 200.

w każdy wtorek (do 19.12), g. 17:00

Gdańsk Sopot, Gdańsk ul. Jelitkowska 20,...

w każdą środę (do 27.12), g. 10:30

Trójmiasto, Online
Głównym celem tego wydarzenia jest umożliwienie młodzieży zawarcia nowych, międzynarodowych przyjaźni poprzez praktykę Judo. Treningi judo i wymiana kulturowa dadzą im możliwość poznania różnych sposobów myślenia, innych kultur oraz przełamią stereotypy.

Camp skierowany jest do chłopców urodzonych w roku 2007 i wcześniej, z całej Polski, Europy i świata. W wydarzeniu wezmą udział polscy zawodnicy, zawodnicy z Japońskiego klubu uniwersyteckiego Tokai oraz zawodnicy m.in. z Gruzji, Niemiec, Łotwy, Wielkiej Brytanii czy Irlandii.

Wydarzenie będzie odbywać się od czwartku 29 września do poniedziałku 2 października i będzie obejmować treningi judo na hali judo Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz zwiedzanie Gdańska i okolic dla gości zza granicy. Treningi judo będą obejmować sesje techniczne prowadzone przez różnych trenerów oraz sesje randori.

Wydarzenie jest zorganizowane we współpracy ze stroną japońską - Tokai University oraz pozarządową organizacją NPO JUDO's, z którymi to nasz klub utrzymuje przyjacielskie stosunki od początku istnienia.

Harmonogram wydarzenia:
TRENINGI:
Piątek 29 września

16:30 - 19:00 - Pierwszy trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1

Sobota 30 września
9:00-11:30 - Drugi trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza
Górskiego 1
17:30 - 19:00 - trzeci trening judo - otwarty także dla zawodnicy spoza campu - AWF Gdańsk sala judo

Niedziela 1 października
9:00-11:30 - czwarty trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1
17:30 - 19:00 - piąty trening judo - mecz judo pomiędzy zawodnikami z Japonii oraz Europy - AWF Gdańsk sala judo

Poniedziałek 2 października
9:00-11:30 - Ostatni trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1


Dodatkowe aktywności:
Pomiędzy treningami judo planujemy zwiedzanie Gdańska i okolic. W sobotę 30.09 odbędziemy rejs ze Starego Miasta na Westerplatte - miejsca, gdzie oficjalnie rozpoczęła się II wojna światowa. 1 października odbędzie się piesza wycieczka po Starym Mieście. Na niedzielny wieczór planujemy także spotkanie przy kolacji. Dodatkowo możliwość zwiedzania Stoczni Gdańskiej oraz Gdyńskiego Orłowa.