Cannibal Corpse B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cannibal Corpse Opinie (11)

Knock Out Productions prezentuje pięć koncertów Cannibal Corpse w Polsce! Death metalowa legenda przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album "Red Before Black", który ukazał się 3 listopada 2017 roku nakładem Metal Blade Records.

mar 14

niedziela, g. 18:00 - 23:00

Gdańsk,
cze'21 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
W 2018 roku mijają trzy dekady od narodzin jednego z najbardziej szanowanych zespołów na scenie ekstremalnej. Cannibal Corpse powstali w Buffalo w stanie Nowy Jork i postanowili dzielić się ze światem historiami o wyszukanych morderstwach, torturach, zombiakach i rzecz jasna kanibalach i kanibalizmie (nazwa zobowiązuje). A muzyka ma wielu zwolenników na całym świecie. Kanibale są pierwszym wykonawcą z kręgu ekstremalnego metalu, który sprzedał do tej pory ponad 2 mln płyt!

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Podkładem do owych utarzanych we krwi, wnętrznościach i płynach ustrojowych opowieści, od samego początku jest techniczny death metal. Bajki z krainy gore wyśpiewywane były i są niesamowitym growlingiem. Najpierw przez Chrisa Barnesa, a po jego odejściu w 1995 roku przez George'a "Corpsegrindera" Fishera. Ten ostatni zdobył dodatkowe punkty u fanów dzięki niesamowitej umiejętności kręcenia "młynków" swoimi włosami.

Świat ekstremalno-metalowy szybko pokochał i docenił Cannibal Corpse. Z tak zwanym normalnym światem bywało różnie. Zdarzało się, że krytykował zespół za krzewienie przemocy i okropieństw, a nawet zakazywał jego okładek. Amerykanie pomimo rzucanych okazjonalnie kłód pod nogi cały czas robili swoje, stając się deathmetalowym odpowiednikiem AC/DC. Nikt nie spodziewa się po kolejnej płycie CC rewolucji stylistyczno-brzmieniowej. Każdy wie, co dostanie. Od wielu, wielu lat legenda death metalu regularnie karmi nas doskonałymi płytami, by wymienić, chociażby "Kill", "Evisceration Plague", "A Skeletal Domain". I regularnie nawiedza nasz kraj, w którym, o dziwo, jeszcze nigdy nie próbowano zbojkotować jej występu! Tym razem przyjdzie na serię koncertów, promujących kolejne deathmetalowe arcydzieło, "Red Before Black".

Sprawdź, jeśli lubisz: Autopsy, Deicide, Suffocation, Six Feet Under, Obituary...

http://www.cannibalcorpse.net
https://www.facebook.com/cannibalcorpse
https://www.youtube.com/watch?v=afrGiaxOorc

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Bilety na koncerty już dostępne na https://sklep.knockoutprod.net

Czytaj także