Charytatywny Marsz na Orientację dla Kacperka Park Oruński Gdańsk Orunia Sprawdź!
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Charytatywny Marsz na Orientację dla Kacperka

zawody / wyścigi zajęcia rekreacyjne rajd / wędrówka impreza na orientację

termin
lis 10
sobota Godz. 10:00
miejsce Park Oruński
adres Gdańsk, Raduńska (Orunia)
bilety
10 zł , ulgowy 5 zł
Patronat

Wraz z nadejściem jesieni, sezon na imprezy sportowe na świeżym powietrzu powoli dobiega końca. Frekwencja na pomorskich wydarzeniach jest mimo to bardzo budująca. Zamiłowanie do zdrowego stylu życia, do sportu oraz do świetnej zabawy to najczęściej występujące czynniki motywujące do stawania na linii startu.

10 listopada 2018r. będzie okazja do kolejnego wyzwania. Charytatywny Marsz na Orientację dla Kacperka to idealny sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia w rodzinnym gronie. Imprezy na orientację to świetna zabawa, która zbiera coraz większą liczbę fanów. Bardzo ważnym faktem jest charytatywny charakter imprezy. Podczas zawodów odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Kacperka - jednego z podopiecznych Integracyjnego Punktu Przedszkolnego Tuptusie, organizatora imprezy.

Kacper jest bardzo żywym i radosnym dzieckiem. Od rówieśników wyróżnia go fakt, że choruje na mukopolisacharydozę typu III, objawiającą się zaburzeniami rozwojowymi oraz dysfunkcją wielonarządową. Zbiórka pieniędzy będzie przeznaczona na jego rozwojowy turnus rehabilitacyjny.

Impreza ma charakter rodzinny, dlatego nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych milusińskich. Zapraszamy na godz. 10 do biura zawodów. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę ok godz. 10:30.

Zgłoszenia i opłaty:

-dzieci do 10 roku życia: 5 zł
-pozostali uczestnicy: 10 zł

Chcesz wziąć udział w imprezie?
-Wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny

Miejsce imprezy: Gdańsk, Park Oruński, ul. Nowiny 2 zobacz na mapie Gdańska

- Więcej informacji na Facebooku
Mail: charytatywnymno@tuptusie.pl
Dodatkowe informacje: e-mail: charytatywnymno@tuptusie.pl