Chemia teatru dla nastolatków Gdański Teatr Szekspirowski Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Chemia teatru dla nastolatków

w każdy poniedziałek (do 28.03), g. 17:00

Gdańsk,
W Szekspirowskim czary i magię uprawiamy na co dzień, a naukowo, co najmniej raz w tygodniu.
Przyjdź do teatru po niezapomnianą przygodę na styku edukacji i zabawy!


Chemia Teatru to projekt kierowany do młodych, pełnych pasji ludzi, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych i sztuki.
Warsztaty skierowane są do młodzieży od 12 do 19 roku życia i każdorazowo dostosowywane do odpowiedniej grupy wiekowej.

Poprzedni rok szkolny dostarczył nam wielu pozytywnych opinii i energii do działania na następny sezon, dlatego też mamy nadzieję wzbudzać chemię do Teatru u kolejnych uśmiechniętych młodych ludzi z pomorskich szkół.
Serdecznie zapraszamy nauczycieli i opiekunów grup zorganizowanych (chcących zintegrować swoją klasę, oraz dostarczyć swoim uczniom niezapomnianych wrażeń) do dokonywania rezerwacji na następujące terminy:

Terminy dostępne w 2021 roku (poniedziałki):
15 listopada
22 listopada
6 grudnia
13 grudnia
20 grudnia

Zapraszamy nauczycieli, uczniów, pasjonatów przedmiotów ścisłych i teatru, oraz osoby, które chcą poznać tajniki eksperymentów chemicznych i zasady funkcjonowania sceny teatralnej, na interesujące warsztaty, będące powiązaniem przedmiotów ścisłych i edukacji artystycznej, pod nazwą "Chemia Teatru".

Program
W czterech ciekawych blokach tematycznych uczestnicy zajęć będą mogli poznać magiczną historię Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, oraz przekonać się na własne oczy jak powstaje dym do efektów specjalnych, dżin w butelce czy niewidzialny list. A co najważniejsze, podczas naszych zajęć, uczniowie będą mogli sami wcielić się w role aktorów i twórców spektakli, konstruując własne rekwizyty sceniczne oraz wykonując zadania niezbędne do wykreowania widowiska teatralnego. Zajęcia odbywają się w GTS wybrane poniedziałki, w godzinach 9:00-14:15. Przeznaczone są dla grup zorganizowanych, liczących minimalnie 22 osoby, a maksymalnie 25 osób.

Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją Theatrum Gedanense

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    65 zł
Koszt udziału – 65 zł od osoby.
Informacje na temat projektu i wolnych terminów:
Anna Markowska – koordynator projektu
+48 608658604
chemia.teatru@teatrszekspirowski.pl