stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Fish - Road To The Isles
PATRONAT

Children of Fish + Daria

Children of Fish to grupa muzyczna, która uosabia ewolucję życia wodnego. Od wczesnych polipów, które wyłoniły się z dna oceanu, do wdzięcznych meduz i ryb, które pływały w morzach. Zespół czerpie inspirację z piękna i mocy naszych wodnych przodków. Jako ludzkie dzieci sztuki, Children of Fish przynoszą radosny hałas, który oddaje hołd naszym podwodnym korzeniom, jednocześnie obejmując nieograniczone możliwości teraźniejszości. Ich muzyka jest świadectwem odporności życia i jednoczącej mocy kreatywności.

Children of Fish to międzynarodowe trio, w którym muzyka akustyczna i elektryczna łączą się w hipnotyzującej eksploracji nowych dźwięków. Ich subtelne i kreatywne podejście tworzy urzekający obraz jazzu, który przesuwa granice. Dzięki utalentowanym muzykom z różnych środowisk, płynnie splatają zawiłe melodie, pulsujące bity i uduchowione improwizacje. Współpracujące i innowacyjne trio urzeka publiczność na całym świecie, wykraczając poza gatunki i tworząc wyjątkowe i czarujące muzyczne doświadczenie. 

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Skład:
Malina Midera (PL) - fortepian, syntezatory
Petter Asbjørnsen (NO) - kontrabas, gitara basowa
Jēkabs Rēders (LV) - perkusja, instrumenty perkusyjne

Daria Lytvynenko jest graficzką i animatorką. Każda animacja i grafika to dla niej możliwość zanurzenia się w nowy świat, niczym podróż statkiem kosmicznym na inną planetę, którą zaczyna eksplorować i badać. Eksperyment, zabawa, ciekawość - oto słowa towarzyszące jej przy tworzeniu. Dużo satysfakcji ma ze słuchania muzyki i to stąd czerpie największą inspirację do animowania. Jest autorką teledysków dla Klawo, Romana Wróblewskiego, jucho i innych. Lubi swoją codzienność i szuka w niej elementów dziwnych i ciekawych, które potem przekształca w obraz, dlatego szczegół niezauważony przez innych może zostać częścią czegoś większego. Szuka nietypowych połączeń w muzyce i animacji i jest otwarta na nowe połączenia, a jazz, muzyka eksperymentalna i awangardowa dają jej taką możliwość.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
  • Przedsprzedaż
    35 zł
Przedsprzedaż: 35 zł
W dniu koncertu: 40 zł

https://stage24.pl/events/children-of-fish-teatr-boto-1704

Przeczytaj także