stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Amelia & Smooth Jazz Trio
PATRONAT

Chillout Classic Ballady jazzowe po ciemku Amelia & Smooth Jazz Trio

gru 31-1.01

niedziela - poniedziałek, g. 20:00

Sopot,
sty 27

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
Amelia & Smooth Jazz Trio
Ballady jazzowe po ciemku
Czwartek, 5 października, godz. 19:00
Oria Magic House 


Koncert w ramach Festiwalu Chillout Classic 702.
Wydarzenie będzie transmitowane do Radia Spin oraz retransmitowane tego samego dnia o 22:00, podczas audycji Chillout Classic w Radiu Spin.
Artyści na Festiwal CC 702 przygotowali specjalny program w rodzaju suity jazzowej, z elementami muzyki klasycznej. To będzie jedna, ponadgodzinna sesja muzyczna.


Festiwal Chillout Classic 702 to 3. edycja wydarzenia muzyczno-literackiego, które zainicjowano w roku 700-lecia Straszyna. Tegoroczna nawiązuje do 100. rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej.  Główną ideą Festiwalu jest słuchanie muzyki przez publiczność w pozycji najbardziej wygodnej, relaksacyjnej na leżakach, materacach i dodatkowo przy zgaszonym świetle. Wszystko po to, by zminimalizować zmysły i wytężyć słuch, odprężyć się i móc chłonąć każdy dźwięk. Filozofią Chillout Classic jest bycie tu i teraz, uważne skupienie się na dźwiękach i przestrzeni pomiędzy.
W tym roku zapraszamy na 6 koncertów, m. innymi: Glass Duo, Huzy Navigator, Baltic String Quartet, Amelia & Smooth Jazz Trio, dwa wykłady muzyczne, wernisaż Vasyla Netsko, 10 pikników Chillout Classic Session, rodzinne pieczenie ciasteczek z Piekarnią Mielnik. W części literackiej odbędzie się spotkanie z Michałem Rusinkiem wieloletnim sekretarzem noblistki, wielopokoleniowa zabawa literacka oraz familijna gra terenowa "Lepiej Szymborska".

Festiwal otrzymał wsparcie finansowe  Województwa Pomorskiego oraz Gminy Pruszcz
Gdański. 
Patronat medialny: www.trójmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Radio Spin, Radio Gdańsk.

Amelia Chilevsky to wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni. Jest zawodową tancerką, ale od niedawna pokazuje swój niezwykły talent wokalny. Głos Amelii jest aksamitny, ciepły a jej interpretacje wibrują i są pełne radosnej energii.
Amelii towarzyszy zespół Smooth Jazz Trio w składzie piano, kontrabas i skrzypce.
Liderem Smooth Jazz Trio jest Igor Kisiel. To znakomity pianista, który w swojej karierze grał w najlepszych klubach jazzowych w Niemczech oraz jako solista w najbardziej wykwintnych restauracjach na największych wycieczkowych statkach świata. Gra z wielką klasą, subtelnie, bez szalonych improwizacji.
Towarzyszą mu Dariusz Gutomski na kontrabasie i Tomasz Diakun na skrzypcach i przeszkadzajkach perkusyjnych, na co dzień artyści Filharmonii Bałtyckiej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Kontakt
    796-545-781,
    606-429-090
Miejsca tylko leżące na leżakach i pufach.
Ilość miejsc ograniczona.
Bilety dostępne na miejscu w restauracji oraz na www.kupbilecik.pl