Chillout Classic z Karoliną Gorgol - Zaborniak Miasto Aniołów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chillout Classic z Karoliną Gorgol - Zaborniak

Chillout Classic to luksusowa, nietypowa forma słuchania muzyki, bo w pozycji leżącej, przy zgaszonym świetle.

lut 19

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
cze 11

sobota, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Kup bilet na stronie: https://balticquartet.com/sklep/3165/chillout-classic-2

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Baltic String Quartet proponuje na niedzielny wieczór koncert-performance Chillout Classic w restauracji Miasto Aniołów w Gdańsku. Wnętrze restauracji będzie specjalnie przygotowane. Widownia będzie się mieściła na środku i będzie zaciemniona kotarami. Światło będzie przygaszone. Do Państwa dyspozycji będą tylko miejsca do leżenia, dwuosobowe komfortowe sofy, leżaki plażowe oraz ...miejsca na podłodze (bilet ulgowy)

W listopadzie Kwartet smyczkowy wystąpi z towarzyszeniem znakomitej sopranistki Karoliny Gorgol-Zaborniak i będą to tylko spokojne i nastrojowe utwory, zarówno klasyczne pozycje jak i popularne melodie filmowe i standardy jazzowe. Program koncertu będzie przeplatany utworami wokalnymi jak i czysto instrumentalnymi. Dokładny program to do końca zawsze zagadka, ale nie zabraknie dzieł wielkich kompozytorów jak Bach, Vivaldi czy Mozart, muzyki współczesnej ale i piosenek w stylu Over The Rainbow czy What A Wonderful World.Chillout Classic to przeciwwaga dla hałasu współczesnego miasta i codziennej gonitwy. To koncert, w którym można zamknąć oczy, przytulić się, zrelaksować, poczuć się swobodnie a nawet zasnąć. Poprzez muzykę można wejść w głąb swoich myśli. Każdy w tym koncercie-spektaklu znajdzie swoje miejsce. Dla niektórych to będzie koncert kameralny, dla niektórych komfortowy odpoczynek z lampką wina a dla innych przeżycie-misterium.

Czas trwania Chillout Classic wraz 20-minutową przerwą - półtorej godziny.

65 zł to koszt jednego miejsca leżącego. Sofy są dwuosobowe, leżaki jednoosobowe. W ramach ceny lampka wina gratis.*

Ulgowy bilet za 35 zł to miejsce na podłodze z własną karimatą, bez wina. (rezerwacja telefoniczna)

Jest też możliwość wynajęcia luksusowej, niezależnej 4-osobowej loży w cenie 90 zł za osobę.(rezerwacja mailowa lub telefoniczna)
rezerwacja@balticquartet.com

Więcej o kwartecie smyczkowym na stronie www.balticquartet.com

Operatorem Chillout Classic jest firma Popiel Group - Anna Popiel

*wymiennie: piwo, napoje, kawa, herbata.

Czytaj także