stat

Christmas Songs - kolędy i świąteczne przeboje

  • poniedziałek, 11 grudnia 2023, godz. 17:30, 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    99 - 180
    Kup bilet

A kto wie, czy za rogiem,Ding Dong, czyLast Christmasjuż niedługo wprowadzą nas w magiczną atmosferę świąt. Ale po co czekać?Kiedy na dworze wieje chłodem, rozgrzej się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym już teraz przeżyjesz wyjątkowe chwile. Najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje wprawią Cię nie tylko w dobry nastrój, lecz także rozbudzą apetyt na karnawałowe szaleństwo.

Let It Snow,Last ChristmasczyJingle Bell Rockwybrzmią z prawdziwą mocą dzięki energii Chóru Music Everywhere, niezwykłego bandu oraz wspaniałych wokalistów: Kayah, Kasi Dereń i Nicka Sincklera. 

pop - koncerty w Trójmieście


Zaskoczą Cię zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jakJingle Bells, czyWhite Christmas". Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenekMary, Did You Know,Oh, Holy Nighti najbardziej znanej kolędySilent Night. Szczyptę tajemniczości dodaNie było miejsca dla Ciebie"i O Come, O Come Emmanuel, po których czeka Cię prawdziwy wybuch radości podczasJoy to the World,Hark! The Heraldi wielu innych zimowych przebojów.


Przeżyj to, co najpiękniejsze! Nie tylko od święta.
Kup bilet

Przeczytaj także

 (1 opinia)

pop
Kup bilet
gru 10

niedziela, g. 18:00

pop
Planowany konkurs
Kup bilet
lut 23

piątek, g. 20:00

Gdańsk,