Cienqi Standup na Polance Redłowskiej [Charytatywnie] Polanka Redłowska Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Cienqi Standup na Polance Redłowskiej [Charytatywnie]

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na pierwszy Cienqi Standup w Gdyni na Polance Redłowskiej. Projekt Cienqi Standup to pierwsza w Polsce i prawdopodobnie jedyna na Świecie, mobilna scena Standupowa. Przyjedziemy do Was z misją rozweselenia was i zapewnienia wam rozrywki w jeden z ostatnich ciepłych wieczorów tego lata.

Relacja z imprezy

Nie ukrywamy, że granie w nowym miejscu jest dla nas zawsze wyjątkowym momentem, a tak się składa, że to wydarzenie będzie podwójnie wyjątkowe, gdyż będzie to granie Charytatywne.

Zafundujemy wam dwie godziny Standupu, w zamian licząc na wasze dobrowolne wsparcie finansowe, które przekażemy Bartkowi aby mógł pokryć kosztowną rehabilitację po operacji Kręgosłupa.
Nie zapomnijcie więc gotówki, gdyż w takiej formie będziemy przyjmować wasze datki.

Zaopatrzcie się w kocyki, ciepłe ubrania i jakieś przekąski z napojami. Weźcie ze sobą znajomych. Zapewnimy wam dwie godziny Standupu, a później ognisko i impreza w Sopocie, co kto lubi i jak kto chce.

Zapraszamy bez dzieci, no chyba, że ktoś boi się poruszać kontrowersyjne tematy ze swoimi pociechami i woli, żeby zrobił to ktoś obcy, bez wyjaśnień, ze sceny i na śmiesznie, to wtedy jak najbardziej.

Wystąpią dla Was:
- Mateusz Kiedrowski
- Filip Puzyr
- Adrian Szostek
- Filip Rombel
- Dominik Tomasiewicz
- Radosław Pyra
- Tomasz Waberski
- Natan Maciej Milaszewski
- Maciek Konc
(zgłoszenia na Open Majka do Mateusza Kiedrowskiego)

Pandemia wciąż trwa, także pamiętajcie o maseczkach, i zachowaniu dystansu społecznego.

Do zobaczenia