stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cleo - 10 lat My Słowianie Opinie (21)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Cleo, czyli Pierwsza Słowianka RP i kobieta wielu talentów! Z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju My Słowianie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek rusza w wielką trasę koncertową.

 (4 opinie)

pop
Kup bilet
kwi 24

środa, g. 19:00

Gdańsk,
Cleo wdarła się na listy przebojów w 2013 roku, gdy razem z Donatanem wypuściła singiel My Słowianie. Piosenka bardzo szybko stała się jednym z największych hitów radiowych, a na YouTube została wyświetlona już prawie 100 milionów razy. Sukces utworu sprawił, że Cleo w 2014 roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów konkursu.

pop - koncerty w Trójmieście


Wokalistka o słowiańskim uroku kształtowała swój wokal w takich gatunkach jak folk, soul, gospel, rnb, funk i hip-hop. Fascynowała się wielkimi divami światowej sceny Arethą Franklin, Whitney Houston, Lauryn Hill, Patti LaBelle czy Chaką Khan.

Przez ostatnich 10 lat Cleo wydała cztery albumy, które wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. W swoich utworach przywróciła modę na folk, a w tekstach nieraz podkreślała magię kultury słowiańskiej.

Teraz nadszedł czas na pierwszy wielki jubileusz. Wyjątkowe koncerty Cleo wypełnią największe przeboje artystki, w tym oczywiście My Słowianie. Będą też specjalnie przygotowane stylizacje i materiały filmowe, które pokażą historię wokalistki. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Czasówka:
17:00 - otwarte drzwi
18:00 - koncert Cleo

19:30 - Meet & Greet VIP - po koncercie odrębne wydarzenie - bilety 421 zł
Meet & Greet VIP to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Cleo i poczuć się jak prawdziwy VIP. Bilet wstępu gwarantuje: spotkanie z Cleo, zdjęcie z Cleo, upominek niespodziankę oraz voucher ze zniżką na wszystkie wydarzenia organizowane przez Adria Art.

Bilet na Meet & Greet VIP nie obejmuje wstępu na koncert Cleo. Wejściówki na koncert są sprzedawane osobno. Spotkanie z Cleo odbywa się po zakończeniu koncertu. Liczba miejsc Meet & Greet VIP jest ograniczona!

Cleo, czyli Pierwsza Słowianka RP i kobieta wielu talentów! Z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju My Słowianie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek rusza w wielką trasę koncertową.