Close'n'air 2020: Waiting for The Cure Online Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Close'n'air 2020: Waiting for The Cure Opinie (11)

Piosenki The Cure w unikatowym wydaniu!
Rozgość się na bezpłatnym koncercie LIVE w streamingu online.

paź 17

sobota, g. 19:00

Gdynia,
Jedyny festiwalowy koncert The Cure w Europie nie odbędzie się. Pandemia zamknęła wszystkie imprezy. 4 lipca 2020 The Cure miał zagrać w Polsce niezwykły koncert jako headliner Open'er Festival, a my mieliśmy tam być i sycić zmysły. Jednak piosenki legendarnego The Cure (co, o ironio, oznacza lekarstwo) na przekór wszystkiemu wybrzmią w planowanym terminie.

rock - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy na niezwykły koncert online, na którym wybrzmi 12 legendarnych kawałków The Cure w wykonaniu polskiej formacji Mariage.

W dniu i z okazji 40. urodzin Roberta Smitha w 1999 Mariage zagrało w jednym z polskich klubów wspaniały koncert. 4 lipca znów to zrobią!

Zapraszamy Was do oglądania tego wydarzenia on-line, w Waszych krajach i miastach na całym globie! Koncertem chcemy dać namacalną nadzieję, że wszystko wróci do normy, już niedługo...

To nie koncert z domowego zacisza muzyków czy kameralnego studia. To wydarzenie online lecz z pełnym, festiwalowym rozmachem. Pełnowymiarowa scena ustawiona na brzegu morza, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie. A klimat rodem z koncertów The Cure.

Rozgość się na bezpłatnym koncercie LIVE.
Link do streamingu wkleimy tu już wkrótce. Stay tuned!