Closterkeller Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Closterkeller

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. VIRIDIAN miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio KULTOWE Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat. Kolorowa Magdalena nominowano w kategorii przebój roku.
Obecnie zespół przygotowuje materiał na nowy, jedenasty album studyjny.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
  • Przedsprzedaż
    40 zł
BILETY:
przedsprzedaż - 40 PLN
w dniu koncertu - 50 PLN