Cloud it - meetup Online Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Cloud it - meetup

  • piątek, 11 września 2020, godz. 18:00 - 21:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Cloud IT to nowa odsłona konferencji Hello IT, podczas której w jednym miejscu i czasie zbieramy doświadczonych ekspertów świata IT, by porozmawiać o tym, jak i czego się uczyć, jak się dalej rozwijać i w jak wyglądają bieżące trendy. Świat nie cierpi stania w miejscu, a technologie zmieniają się szybciej niż obrazki w kalejdoskopie. Które technologie są warte uwagi, jak się do nich przygotować i na czym skupić swoją uwagę spróbują odpowiedzieć zaproszeni prelegenci.

Sytuacja z COVID19 wymusiła na przedsiębiorstwach przejście w 100% na pracę zdalną, co było dla wielu firm wielkim wyzwaniem i sprawdzianem. Przedsiębiorstwa, w których już wcześniej infrastruktura była przygotowana do pracy zdalnej, mogły przejść na inny model pracy od razu i bez większych problemów. Z ogromnymi trudnościami spotkały się za to firmy, które w krótkim czasie i pod dużą presją musiały stworzyć nową instrakturę, przystosowaną do panujących warunków. Pokazuje to, jak ważne jest przystosowanie się do niespodziewanych warunków i jak ważna jest infrastruktura chmurowa.

Podczas spotkania porozmawiamy o możliwościach, jakie dają rozwiązania chmurowe i dlaczego warto rozwijać się w tej dziedzinie.