Co zobaczyć we Wschodniej Polsce? Pokażemy Ci Lubelskie! Sopoteka - galeria kultury multimedialnej Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Co zobaczyć we Wschodniej Polsce? Pokażemy Ci Lubelskie! Opinie (1)

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Biblioteka Sopocka - Sopoteka mbp.sopot.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o Wschodniej Polsce i najciekawszych miejscach w województwie lubelskim.
Kasia i Maciej od trzech lat spotykają się w Sopotece z miłośnikami wycieczek po Polsce i prowadzą prezentacje z pomysłami na turystyczne wyprawy. Tym razem opowiedzą o ich wyjazdach do Wschodniej Polski i podpowiedzą co warto zobaczyć w okolicach Lublina i Zamościa.

Spotkanie będzie pełne dobrych rad i wskazówek dla tych, którzy chcą ruszyć w drogę na Wschodnią Ścianę Polski. Kasia i Maciej opowiedzą m.in. o nowym szlaku turystycznym łączącym wielokulturowe pogranicze, o świetnie przygotowanych ścieżkach spacerowych po poleskich bagnach, o najciekawszych miastach, pomysłach na rowerowe wycieczki, lubelskich podziemiach i miejscach prowadzonych przez ludzi z pasją.

Zapraszamy tych, którzy szukają pomysłów na wakacyjne wycieczki. Prowadzący pokażą gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne urlopy w Polsce.
Każdy uczestnik otrzyma, idealny na wakacje, plan na 10 sprawdzonych, jednodniowych wycieczek po województwie lubelskim.

Prezentację zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.

Patroni medialni: Trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.

Gdzie jeszcze można nas spotkać?
-----------------------------------
Klub Ruszaj w Drogę to cykliczne spotkania podróżnicze o Polsce w Trójmieście i okolicach. Do końca 2019 roku spotkamy się jeszcze co najmniej 4 razy:

06.11.2019 r. o 17:00 "Ruszamy w Lubelskie" w Sopoteka
07.11.2019 r. o 18:00 "Ruszamy pod ziemię" w Galeria Madison
04.12.2019 r. o 17:00 "Ruszamy w Śląskie" w Sopoteka
05.12.2019 r. o 18:00 "Małopolska Nieoczywista" w Galeria Madison

Terminy naszych spotkań znajdziesz zawsze w kalendarzu:

www.ruszajwdroge.pl/kalendarz
KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.
Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.
W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". W 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: "Ruszaj w drogę na Kociewie" oraz "Ruszaj w Bieszczady" - ekskluzywny przewodnik dostępny wyłącznie na spotkaniach autorskich i w sklepie autorów www.sklep.ruszajwdroge.pl
Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!