stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Confusion Project - Koncert promujący płytę ''Last''

Confusion Project, czyli Michał Ciesielski (fortepian), Piotr Gierszewski (gitara basowa) i Adam Golicki (perkusja) powracają do Oliwskiego Ratusza Kultury, aby zaprezentować swój nowy album "Last". Będzie to pierwszy koncert w Gdańsku od czasu ukazania się płyty!

lip 28

niedziela, g. 17:00

Wejherowo, Park Majkowskiego
Wstęp wolny
sie 2

piątek, g. 19:00

bilety 55 zł
przedsprzedaż 45 zł
Kup bilet
Muzyka, którą zaprezentują Artyści, choć zalicza się do gatunku muzyki jazzowej, tym razem obszernie czerpie z elementów charakterystycznych dla takich stylów jak rock progresywny, drum and bass czy muzyka filmowa. Nie zabraknie też charakterystycznego dla zespołu pierwiastka ilustracyjnego.
Zespół swoją muzyką opowiada historię. Podobnie jak w przypadku poprzedniego krążka Primal, mamy tu utwory, których główną inspiracją pozostaje natura - tym razem jednak głównie niepokój o jej kondycję. Zespół sięga po poważniejszą tematykę i wyraża swój muzyczny manifest - apel, by traktować serio problemy, z którymi świat obecnie się mierzy.  Są więc na tej płycie utwory o lęku, wyparciu, melancholii, ale i nadziei i akceptacji. Już sam tytuł płyty jest przewrotny - angielskie "Last" może przecież oznaczać zarówno "Ostatnia", jak i "Trwać".

jazz - koncerty w Trójmieście


"Last" został wydany w sposób ekologiczny, opakowanie płyty zostało wykonane w całości z papieru z makulatury, a wpływy ze sprzedaży płyt są przekazywane na inicjatywy sadzenia drzew w miejscach zniszczonych działalnością człowieka. Do tej pory dzięki kupionym przez słuchaczy płytom udało się posadzić 1400 drzew na całym świecie.

Zapraszamy!