stat
PATRONAT

Cross Duathlon Gdańsk

Cross Duathlon to impreza dla tych, którym nie boją się bardziej wymagających wyzwań. Atutem z pewnością będzie lokalizacja zmagań, czyli doskonale znane miłośnikom crossu ścieżki leśne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z linią startu i mety w Dolinie Czystej Wody. Zawody odbędą się 5 października.

Każdy kto ukończy wyścig, wygrywa
Bieg przełajowy ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz rowerowy cross, ze startem i metą usytuowanymi w Dolinie Czystej Wody, dają niesamowitą przyjemność z okazji do obcowania z naturą, jak i ogromną satysfakcję na poziomie czysto sportowym. To dobry sprawdzian sportowej wszechstronności i gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny.Termin: 5 października, godzina 11:00
Dystanse: 5 km bieg, cross rowerowy 16 km, 5 km bieg
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/10012/strona.html
Termin zapisów: do 3 października 2024Nagrody finansowe dodatkowym magnesem
Dodatkowym magnesem do wzięcia udziału w tej rywalizacji powinny być nagrody finansowe dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w kategorii Open w wysokości: I miejsce - 800 PLN, II miejsce - 600 PLN, III miejsce - 400 PLN. Dodatkowo, oprócz zwyczajowych, pamiątkowych medali, które otrzymują wszyscy uczestnicy, wyróżnieni specjalnymi statuetkami zostaną najlepsze panie i najszybsi panowie w kategoriach wiekowych: 18-29; 30-39; 40-49; 50-59; 60+!
Kto jest gotowy podjąć to wyzwanie?
Na co mogą liczyć startujący

Cross Duathlon to impreza dla tych, którzy nad bieganie i jazdę rowerem "po płaskim" stawiają błoto, wystające korzenie i wyzwanie związane ze zmienną, nierówną nawierzchnią charakterystyczną dla trójmiejskich, leśnych ścieżek. Tereny przylegające do Doliny Czystej Wody są świetnie znane miłośnikom tego typu wrażeń ze względu na niemały poziom trudności, a co za tym idzie - frajdę z pokonywania leśnych ścieżek biegiem lub na rowerze crossowym.

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza Trójmiasto
sie 3

sobota, g. 07:00

Sobieszewo, Wyspa Drogowiec
bilety 100 zł
ulgowy 80 zł
paź 26

sobota, g. 11:00

Gdańsk,
bilety 19 - 39 zł