Crushmageddon 2018 Magnum Arena Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Crushmageddon 2018 Opinie (10)

Crushmageddon to pierwszy na świecie bieg zniszczenia po opuszczonym budynku. Zawodnicy będą mieli do pokonania kilkanaście stacji rozlokowanych na sześciu piętrach obiektu, w którym swoją siedzibę miał stary szpital stoczniowy. Głównym zadaniem 3-osobowych zespołów będzie demolowanie, dewastowanie, roztrzaskiwanie, czyli totalna destrukcja! Rzucanie telewizorami do celu z trzeciego piętra, przepychanie wraków, zjazd na linie, burzenie ścian, niszczenie sprzętu biurowego, czy strzelanie do kruchego celu to tylko kilka z całej serii widowiskowych przeszkód, które będą mieli do pokonania uczestnicy biegu.

mar 6

sobota, g. 5:00

Gdańsk, ul. Kościerska
cze'21 19

sobota, g. 21:00

Gdańsk,
Bieg przeprowadzany jest na czas, a dla drużyn, które najszybciej pokonają trasę z przeszkodami czekają atrakcyjne nagrody. Crushmageddon to niesamowita dawka adrenaliny oraz okazja do odreagowania na materii nieożywionej wszystkich zgromadzonych stresów i frustracji. Dołącz do nas. Wyżyj się!

Pierwsza edycja biegu Crushmageddon odbyła się w Gdańsku w budynku firmy Torus, który przeznaczony był do wyburzenia. Bieg został zorganizowany przez Agencję Artystyczną Perspektywy, we współpracy z Big Yellow Foot Events jako impreza integracyjna dla pracowników firmy Dynatrace. Wydarzenie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników. Kolejne edycje mają otwarty charakter. Druga odsłona biegu Crushmageddon odbędzie się 01.09.2018 r. w Magnum Arena, znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Jana z Kolna, w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności.

Video z pierwszej edycji


Budynek areny to stary, opuszczony szpital stoczniowy mieszczący się w ścisłym Centrum Gdańska. Na potrzeby biegu zaadaptowano 6 pięter o łącznej powierzchni około 6000 m2. Obiekt został zabezpieczony i pozbawiony niebezpiecznych elementów. Po piętrach poruszamy się dwiema klatkami schodowymi: szeroką i wąską. Pomiędzy licznymi pomieszczeniami wykute są niewielkie przejścia, a tynk spadający ze ścian dodaje całości klimatu rozpadu. Na co dzień miejsce to jest rajem paintballistów, my zamienimy je w piekło destrukcji.

Crushmageddon to wydarzenie skierowane do ludzi poszukujących wrażeń, chcących wybić się z codziennej rutyny lub zwyczajnie skorzystać z jedynej na świecie okazji do zniszczenia czegoś z dziką radością. Po mistrzostwach świata w Rosji, wielu z nas miało ochotę, aby wyrzucić telewizor przez okno, albo by po stresującym dniu w pracy rozbić w pył sprzęt biurowy. U nas to będzie możliwe.

Video zapowiedź drugiej edycji -
https://www.facebook.com/238499063398884/videos/282410479007742/
https://www.youtube.com/watch?v=sVKNY1wHwl4

Crushmageddon 2018
01.09.2018 r.
Miejsce: Magnum Arena, ul. Jana z Kolna 22/26, 80-864 Gdańsk

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Perspektywy
BigYellowFoot Events

Partnerzy:
Trojmiasto.pl, Radio Eska, Extremalny.pl, Magnum Arena

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    330 zł
  • Przedsprzedaż
    299 zł
Pakiet startowy dla 3-osobowej drużyny:
299 PLN do 30 sierpnia
330 PLN w dniu zawodów, zapisy na miejscu
Ilość miejsc ograniczona!

https://www.interticket.pl/program/crushmageddon-2018-4087
https://elektronicznezapisy.pl/event/2948.html

Czytaj także