stat
Impreza już się odbyła

Ćwicz z mistrzem w "Zakopiance" Opinie (1)

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza młodych ludzi w wieku od 10 do 18 lat na bezpłatne zajęcia sportowe, z elementami karate, samoobrony i MMA (w tłum. mieszane sztuki walki). Treningi poprowadzi utytułowany sportowiec, Klemens Ewald. Można się jeszcze zapisać.

29 kwietnia - 30 września 2023, g. 10:00

w każdy poniedziałek (do 31.10), g. 15:00 - 16:00

Zajęcia to propozycja zwłaszcza dla młodzieży z gdańskich Siedlec i dzielnic ościennych oraz dla ich rówieśniczek i rówieśników z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w mieście. Treningowe spotkania mają nie tylko wymiar sportowy, aktywizujący, ale służą też integracji młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje pasje i umiejętności oraz nawiązać nowe przyjaźnie.

Zapisz się, naprawdę warto
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, w godz. od 16.00 do 17.00, do końca obecnego roku szkolnego, w Domu Sąsiedzkim "Zakopianka" przy ul. Zakopiańskiej 40 w Gdańsku. Obowiązują zapisy, w dni powszednie, w godz. od 8.00 do 20.00 pod numerem tel. kom.: 797 136 077. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszy trening odbędzie się już 24 kwietnia.Spróbuj swoich sił
Zajęcia poprowadzi zawodnik MMA, trener Klemens Ewald. W sportowej karierze został m.in. mistrzem świata w karate FSKA. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski oraz mistrzem Europy Centralnej w karate WKF. Kilkukrotnie został też mistrzem Polski w amatorskim MMA. Trener postara się przekazać młodym uczestniczkom i uczestnikom zajęć najlepsze, sportowe wzorce. Uchyli tajniki sztuk walki. Postara się również zachęcić młodzież do sportowego trybu życia. Do udziału w bezpłatnych zajęciach zapraszają organizatorzy społeczności lokalnej gdańskiego MOPR.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy, w dni powszednie, w godz. od 8.00 do 20.00 pod numerem tel. kom.: 797 136 077.