Cybulski w Hotelu Sopot: Spotkanie z Małgorzatą Potocką Hotel Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Cybulski w Hotelu Sopot: Spotkanie z Małgorzatą Potocką

Wydarzenie w ramach

Przed nami ostatni w tym roku seans z cyklu "Cybulski w Hotelu Sopot" oraz spotkanie z niezwykłym gościem. Na ekranie "Wszystko na sprzedaż" Andrzeja Wajdy, a z widzami spotka się Małgorzata Potocka, która zagrała w tym filmie jedną ze swoich pierwszych ról. 

Relacja z imprezy

W tym roku wypada 90. rocznica urodzin jak również 50. rocznica tragicznej śmierci aktora. Z tej okazji organizatorzy festiwalu, Visa Kino Letnie wspólnie z Hotelem Sopot, postanowili oddać hołd Zbigniewowi Cybulskiemu. Przez całe wakacje widzowie mieli okazję oglądać jedne z największych polskich klasyków z udziałem "polskiego Jamesa Deana", takie jak: "Salto", "Popiół i diament" czy "Niewinni czarodzieje".

Dziś, 29 sierpnia, w klimatycznym ogrodzie Hotelu Sopot odbędzie się ostatnia już projekcja wieńcząca to niepowtarzalne cykliczne wydarzenie. Na ekranie pojawi się film oparty na życiorysie Cybulskiego, czyli "Wszystko na sprzedaż" genialnego Andrzeja Wajdy. Z tej okazji widzowie będą mieli okazję porozmawiać z kolejnym gościem specjalnym wydarzenia- aktorką filmu Wajdy i laureatką Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego- Małgorzatą Potocką i wraz z nią przywołać wspomnienia o bohaterze naszego cyklu oraz Andrzeju Wajdzie. 

Zapraszamy:

20.00 - Spotkanie z Małgorzatą Potocką 
21.00 - projekcja filmu "Wszystko na sprzedaż" - reż. Andrzej Wajda 94'

Wszystkie filmy z cyklu są wyświetlane w jakości po rekonstrukcji cyfrowej oraz z angielskimi napisami, wstęp wolny.