Cyklo Gdynia MTB Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Cyklo Gdynia MTB

Zapraszamy do udziału w Cyklo Gdynia MTB. Sprawdzona formuła przewiduje wykorzystanie tras w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w okolicach Stadionu Miejskiego i ulicy Olimpijskiej w Gdyni.

Relacja z imprezy

Zawodnicy i Zawodniczki będą mogli zmierzyć się na dwóch dystansach. Pierwszy z nich to MINI - 2 okrążenia, każde po 15 km. I MEGA - 3 okrążenia - w sumie 45 km. Dodatkowo dla osób nie do końca czujących w sobie żyłkę do ścigania a także nabierających dopiero wprawy w poruszaniu się rowerem po leśnych drogach mamy dystans FIT - rozpocznij przygodę z MTB - to 5 km trasa będąca zarysem dystansu MINI. Dodatkowo dla najmłodszych zostaną rozegrane wyścigi CYKLO Gdynia MTB KIDS.

Kto może wystartować?
Odpowiedź brzmi - każdy. Cyklo Gdynia MTB to impreza przeznaczona dla wszystkich posiadaczy dwóch kółek. Przygotowujemy trasy o bardzo różnym stopniu trudności, aby każdy znalazł odpowiednią dla siebie opcję. Na dystansie MINI wystartować mogą Zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat (liczy się rok urodzenia), na dystansie MEGA do startu dopuszczone są osoby pełnoletnie. Na trasę dystansu FIT - rozpocznij przygodę z MTB zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 14 lat. Osoby niepełnoletnie przy zapisach zobowiązane są dostarczyć oświadczenie Opiekuna Prawnego - druk znajdziecie na stronie!

TRASY (szczegóły: www.cyklo.info.pl/cyklo-gdynia-mtbTerminy otwarcia Biura Zawodów:
27 kwietnia (piątek) 17:00- 19:00 - Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Olimpijska 2, 81-538 Gdynia, Partner Salka A
29 kwietnia (niedziela) 8:00 - 11:30 - Cyklo Gdynia MTB Miasteczko Zawodów Gdynia ul. Olimpijska 5, Miasteczko Zawodów
29 kwietnia (niedziela) 7:00 - 10:30 - Cyklo Gdynia MTB Kids Miasteczko Zawodów Gdynia ul. Olimpijska 5, Miasteczko Zawodów

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-90 zł
  • Bilet ulgowy
    30 zł
Rejestracja internetowa została zamknięta.
Ceny dotyczą opłat na miejscu wydarzenia.

Czytaj także