Czechoslovakia / Mnoda / Gars Desdemona Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Czechoslovakia / Mnoda / Gars

Klub Desdemona oraz Bajkonur DIY przedstawiają Podwójne Release Party!

MNODA (no wave / trans / post-punk Poznań)

Nazywają się Mnoda i są z kosmosu. Gdyby żyli 40 lat temu w Nowym Yorku, być może byliby gwiazdą no wave. Urodzili się jednak za późno i w dodatku w Polsce. Materiał z winyla (DIY Koło & Extinction Rec.) "Za późno" to 11 gitarowych piosenek, gdzie słychać noisowe zgrzyty, punkową zadziorność, transowe melodie i dystans. Dla fanów: Mordy, Wieże Fabryk, The Ex, Joy Division.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


https://mnoda.bandcamp.com/album/za-p-no

CZECHOSLOVAKIA (indie / grunge / trans 3M)

To już ich trzecie wcielenie. Najpierw grali sentymentalno-minimalistyczne piosenki o wakacjach z automatem perkusyjnym. Potem transy przywołujące na myśl Ewkę Braun a teraz jadą sprzęgającym się niezalowym 90s, więc jeśli mówią Ci coś nazwy Built to spill, Weed czy Pavement to już wiesz, co robisz tego dnia. W składzie typy z Gars, Aporii oraz nieodżałowanego Kevina Arnolda! Łącznie mają prawie 100 lat.

https://czechoslovakia.bandcamp.com/

Oby dwa zespoły będą miały premiery swoich nowych płyt!

Gość specjalny:

GARS (noise / post hc 3M)

Wyciągnięci z niebytu na 1 koncert! Po 12 latach wycierania sobą przeróżnych spelun od zapyziałych bram do synagog, po chwilowej hibernacji wracają do chaosu. Mają przed tym gigiem 3 próby, więc to co zagrają, na pewno będzie spontaniczne, pokraczne i bardziej nawiąże do tego, co robili jeszcze jako The Gars czy Andrew Grubba. Zostali w trójkę - bracia Rusakow i Adaho. Wystarczy, żeby zrobić rozpiździel i pozostawić po sobie niesmak.

https://gars.bandcamp.com/

+ afterparty - jakieś techno puszczał będzie adhd

Czytaj także