stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

17 lutego zapraszamy do Gdyni na wernisaż fotografii Iwony Wojdowskiej zatytułowany "Czego oczy nie widzą..." Celem wystawy jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem przemocy wobec kobiet i jest ona echami prowadzonej corocznie przez Gdyński MOPS akcji "Biała wstążka".

lis 29

sobota, g. 17:30 - 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 1-12 zł
gru 1

poniedziałek, g. 18:00

Sopot,
Wstęp wolny
Artystka już wielokrotnie angażowała się w działalność mającą na celu pomoc kobietom w odkrywaniu ich naturalnej siły i piękna.

Wystawę będzie można oglądać od 17 lutego do 8 marca w Caffe Anioł przy ul. Kilińskiego 6 w Gdyni - w miejscu przyjaznym kulturze.

Pomysłodawczynią i współorganizatorem wystawy jest Sylwia Modrzejewska, niebawem absolwentka psychologii, zaangażowana w problemy społeczne związane z przemocą i uzależnieniami: "Cieszę się, że wrażliwość osób takich jak Iwona pozwala kierować uwagę społeczeństwa na istotne problemy".

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.