Czesław Mozil Solo Oliwski Ratusz Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Czesław Mozil Solo

Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila!

maj 21

sobota, g. 19:00

Sopot,
cze 10

piątek, g. 19:00

Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
W programie są  piosenki z nowej płyty  #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada 2021 roku, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

koncerty w Trójmieście


#IDEOLOGIAMOZILA to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości

Jak mówi Czesław Mozil:
#IDEOLOGIAMOZILA to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie.