stat
Impreza odwołana

W nowym miesiącu koncertowym nie mogło zabraknąć debiutantów na naszej scenie. Tym razem wystąpi dla nas duet Blues&Blues.

wrz 3

środa, g. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 30.05.2026), g. 21:00

Wstęp wolny
The Blues&Blues to duet grający standardy muzyki soul, rock, blues, jazz. Dźwięczne brzmienie wokalu usłyszymy od młodej wokalistki Oliwii Szczepańskiej, której na instrumentach klawiszowych akompaniuje Piotr Krokowski. Grają utwory z repertuaru Claptona, Dylana, Sinatry jak również Hendrixa czy Uriah Heep. The Blues&Blues koncertuje od kilku lat w klubach, pubach trójmiejskich jak i w innych miastach na terenie Polski.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


My natomiast ze swojej strony, jak zawsze zapewniamy najlepsze rzemieślnicze piwo z 16 kranów, szeroką gamę mocniejszych alkoholi oraz kuchnię, które zadowoli wszystkich smakoszy

Rezerwacje na fb lub pod 536 803 889

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.