Czwartkowe Live Music: Mietek Blues Band Duo Maverick Gdańsk Sprawdź!
stat

Czwartkowe Live Music: Mietek Blues Band Duo

Wiemy, że nie ma nic lepszego niż muzyka na żywo i dobry trunek na przełomie lata i jesieni. Szczególnie w wykonaniu takich klasyków jak nasi goście, którzy na trójmiejskiej scenie uznawani są za żyjące legendy. Zapraszamy na koncert Mietek Blues Band Duo.

Mietek Blues Band Duo wywodzi się z szerszej formacji Mietek Blues Band. Zespół otrzymał dwie nagrody na Festiwalu w Jarocinie. Gra bluesa od 32 lat, występując na festiwalach: Folk Blues Meeting, Rawa Blues Festival (1981, 1985, 1997 i 2000), Blues Top w Sopocie, Muzyczny Camping w Brodnicy, POP Session w Sopocie, Złota Tarka, Jazz Jantar w Gdańsku, Jimmyway Blues Festival, Warta Rock Reggae, Summer Jazz Days w Gdyni. W 2000 roku wystąpił jako support przed koncertem B.B. Kinga. Mietek Blues Band grając na początku kariery w studenckim klubie Politechniki Gdańskiej "Kwadratowa" od razu zdobył ogromną popularność i do dziś jest już legendarnym zespołem gdańskiego bluesa.

blues - koncerty w Trójmieście


Zagrają:
Mietek Wróbel - gitara
Robert Tyszka- śpiew, harmonijka

My ze swojej strony zapewniamy doskonałą atmosferę przy najlepszym rzemieślniczym piwie z 16 kranów, kuchni, która zadowoli wszelakie podniebienia oraz czymś mocniejszym dla fanów szklaneczki whisky przy zacnych rytmach.

Rezerwacje na fb lub pod numerem 536-803-889