D.Lay Poland - koncert przed TwO Teatr w Oknie Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

D.Lay Poland - koncert przed TwO

Ze sceny letniej Teatru w Oknie zabierzemy Was w muzyczną podróż. D.LAY POLAND to gitarowy freestyle, fuzja różnorodnych nurtów muzycznych opierających się na otwartej formie muzycznej wypowiedzi. Rozpoznawalnym znakiem są przeplatające się długie i przestrzenne dźwięki, pojawiające się w wielu utworach.

Podstawą jest muzyka rockowa, która przeplata się z takimi gatunkami jak jazz, muzyka świata, klubowe brzmienia czy muzyka przestrzeni. Można usłyszeć inspiracje takimi artystami jak Miles Davis, Santana, Pink Floyd czy U2. Artysta nie boi się sprzeczności, a każdy występ to inna historia, którą chce opowiedzieć słuchaczom.

blues - koncerty w Trójmieście


D.Lay to solowy projekt Adama Betlejewskiego - muzyczne wyprawy po różnorodnych gatunkach. Oparte na przestrzennych dźwiękach zapętlanych w akustycznych i elektrycznych aranżacjach inspirowane muzyką klubową, soulem i rockowymi brzmieniami.

Podczas wydarzenia będziecie mogli wspomóc artystę grosikami wdzięczności do kapelusza, do czego gorąco zachęcamy. Do zobaczenia na Długiej!