DJ Senga - melange 60's, 70's, 80's Klub Atelier Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

DJ Senga - melange 60's, 70's, 80's

Senga to pseudonim pochodzącej z Łodzi dziewczyny, która jest wielką fanatyczką muzyki 70/80 i mixuje za didżejką hity z tamtych lat, dobierając piosenki według swojego specyficznego klucza.

W jej setach można usłyszeć wielkie przeboje polskich i zagranicznych mistrzów disco, electro, new romantic, pop-rockowych,a nawet ska i punk sprzed dwóch, trzech dekad podane w ostrej pigułce.

Ostatnio przeżywa fascynację swingiem, big bitem i rock'n'rollem, więc rozszerza swój repertuar o ulubione kawałki 60's.

W domu posiada skrzętnie zbieraną przez lata i ciągle powiększającą się kolekcję oryginalnych historycznych winyli wyszukiwanych na targach i jarmarkach w różnych miejscach w Europie. Jej przygoda z muzyką, to ciągłe poszukiwanie dlatego oprócz znanych hitów zawsze ma w zanadrzu kilka muzycznych niespodzianek, które nie pozwalają zejść z parkietu. Poza staniem za konsoletą występuje na scenie jako wokalistka i gitarzystka w electro-dyskotekowym zespole E-sence Girl.

Grała imprezy w wielu miastach w Polsce, zarówno w modnych klubach jak i na punkowych squatach. Jest rezydentką łódzkiego klubu Bagdad Cafe, gdzie imprezy, które gra wspólnie ze swoim kolegą z zespołu Fagotem (Procesor Plus, 19 wiosen) cieszą się olbrzymią popularnością. W trójmieście na co dzień spotkać ją można w Anawie i Contraście w Gdyni.