DVS1 (USA) by Plured x Playground Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

DVS1 (USA) by Plured x Playground

Po blisko siedmiu latach wspólnych imprez, dziesiątkach klubowych wydarzeń, setkach zaproszonych artystów z Polski i całego świata, idziemy o krok dalej i przedstawiamy Wam nowy projekt z ramienia Playground - PLURED.

PLURED to seria wydarzeń, label i społeczność. Naszą ideą jest niesienie radości i niczym nieskrępowanej zabawy, wydawanie muzyki na najlepszym poziomie i promowanie polskich oraz światowych artystów na dużych halowych eventach okraszonych efektowną scenografią wizualną i świetlną.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Już 6 czerwca w Hali Stulecia wystąpi ojciec i ikona muzyki techno - Jeff Mills. Zanim to jednak nastąpi zapraszamy na rozgrzewkę do sopockiego Sfinksa, gdzie wystąpi jeden z czołowych przedstawicieli światowej muzyki techno - DVS1

Line up:
Main stage:
DVS1 (Hush / Klockworks - USA)
FB: https://www.facebook.com/dvs1.hush/
SC: https://soundcloud.com/dvs1

Fontanna:
MOIA (Luzztro - Warszawa)
FB: https://www.facebook.com/moiaofficial/
SC: https://soundcloud.com/moiaofficial


DVS1 to niepodważalny guru muzyki techno. Rezydent berlińskiego Berghain / Panorama Bar, przedstawiciel Klockworks oraz Ostgut Ton, którego doświadczenie na scenie sięga lat 90. Od tej pory nieprzerwanie porusza się po najsłynniejszych miejscach techno na świecie, praktykując sztukę DJ-ską w mistrzowskim wydaniu. Jego DJ sety przekraczają granice i pokazują miłość do grania opartego na perfekcyjnej technice i zaskakującej selekcji. Dzięki połączeniu głębokiej wiedzy muzycznej, niezrównanego entuzjazmu i winylowej kolekcji ponad 30 000 płyt, DVS1 jest również znany jako obrońca prawdziwych wartości undergroundu, który ustanowił amerykańskiego DJ-a, producenta i właściciela wytwórni HUSH oraz Mistress Recordings jako naprawdę wyjątkową postać współczesnej sceny muzyki elektronicznej.

DVS1 Boiler Room DJ Set at Decibel Festival
https://www.youtube.com/watch?v=XyUmOeBUasA

DVS1 - Evolve [Hush 01]
https://www.youtube.com/watch?v=cguAMLEJIQE

DVS1 - Black Russian [Klockworks]
https://www.youtube.com/watch?v=xrNkttDgk_A

Śledź nas:
FB: https://www.facebook.com/pluredrecords/
IG: https://www.instagram.com/pluredrecords/
SC: https://soundcloud.com/plured

Patroni medialni: T-Mobile Electronic Beats, muno.pl, Lost In Ether , Szukam chłopaka/dziewczyny techno, Pozdro Dla Wiksiarzy, RAVED, Elektrowkręta

Czytaj także